Maija labākie Virslīgā – V.Morozs un A.Iličs

9 jūnijs 2023

Par “Optibet Virslīgas” maija mēneša labākajiem atzīts mūsu kluba duets. Par labāko treneri kļuvis Viktors Morozs, bet spēlētāju – uzbrucējs Andrejs Iličs. 

Maijs RFS komandai bija īpaši veiksmīgs. Rīdzinieki uzvarēja sešās no septiņām spēlēm, turpinot cīņu par līderes pozīcijām tabulā. RFS joprojām nav piedzīvojusi zaudējuma rūgtumu, lai gan Virslīgā jau ir aizvadītas 17. kārtas.

A.Iličs maijā bija neapturams. Viņš guva septiņus vārtus un veica četras rezultatīvas piespēles. Kopumā šobrīd viņš ar 11 gūtajiem vārtiem ir Virslīgas rezultatīvākais futbolists.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: Andrejs Iličs (RFS), Antonijs Černomordijs (Riga FC), Sedriks Kuadio (RFS), Duglass Aureliu (Riga FC), Petrs Marešs (RFS) un Lūkass Vapne (FK Metta).

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.