Mazākumā gūstam divus vārtus un spēlējam neizšķirti ar “Liepāju”

19 jūnijs 2022

Pēc izlašu pārtraukuma RFS 17. “Optibet Virslīgas” kārtas centrālajā spēlē uzņēma Tamaza Pertijas vadīto “Liepāju”. Viesi otrajā puslaikā bija vadībā ar 2:0, taču šo deficītu mūsu komanda prata atspēlēt pat desmit vīru sastāvā, tādējādi izraujot neizšķirtu 2:2.

Spēles detalizēta statistika, protokols, mača gaita, saistītie foto un video materiāli ērti vienuviet atrodami ŠEIT.

Sestdienas mačs izraisīja lielu interesi un “Jāņa Skredeļa” stadions bija pārpildīts, daļai skatītāju ieņemot vietas uz kāpnēm vai vienkārši spēli vērojot kājās.

Viktors Morozs komandas pamatsastāvā veica vairākas maiņas, bet debiju komandā oficiālā spēlē piedzīvoja serbu aizsargs Jovans Vlalukins. Labajā malā maču iesāka Vitālijs Maksimenko, bet centrā darbojās Žiga Lipuščeks un Vitālijs Jagodinskis.

Pirmie vadībā izvirzījās liepājnieki, kad 24. minūtē pēc Roberta Savaļnieka centrējuma no labās malas ar galvu precīzs bija Žordijs Soladio (0:1). 51. minūtē pēc vēl viena centrējuma vārtu priekšā ar galvu nekļūdīgi sita Dodo, nostādot RFS ļoti sarežģītā situācijā (0:2).

64. minūtē RFS pie rezultāta 0:2 vēl palika desmit spēlētāju sastāvā, jo par bīstamu spēli tiešo sarkano kartīti saņēma Karolis Uzela.

Neskatoties uz to, RFS spēja paveikt teju neiespējamo. Vispirms Renārs Varslavāns nopelnīja 11 metru sitienu, kuru vārtu guvumā 75. minūtē pārvērta Petrs Marešs (1:2), bet brīdi vēlāk pēc P. Mareša centrējuma ar galvu 2:2 panāca Andrejs Iličs!

Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti, lai gan jāatzīmē, ka 87. minūtē Petrs Marešs saņēma otro dzelteno kartīti, atstājot komandu deviņu vīru sastāvā. Neskatoties uz to, rezultāts vairs nemainījās un komandas punktus dalīja uz pusēm.

Video: