Minimāls panākums pār FC Noah

28 janvāris 2021

Ceturtdien RFS komanda gatavojoties jaunajai sezonai aizvadīja trešo pārbaudes spēli. Šoreiz ar minimālu pārsvaru 1:0 (0:0) tika pārspēts FC Noah, kas šogad plāno debitēt Virslīgā.

Pirmais puslaiks aizritēja ar lielu RFS komandas pārsvaru bumbas kontrolē, taču asu momentu priekšā trūka. Vistuvāk vārtu guvumam pirmā puslaika izskaņā bija Darko Lemajičs, kurš pēc lieliska Aleksandra Solovjova centrējuma sita virsū vārtsargam.

Tam pašam D. Lemajičam nedaudz pietrūko noslēgt asu A. Solovjova piespēli gar vārtiem pa zemi – Darko neaizsniedzās līdz bumbai. Jāizceļ arī Lukasa Villelas spēcīgais sitiens no aptuveni 16 metriem ar vienu pieskārienu, taču vārtu rāmī trāpīt neizdevās.

Kā jau ierasts, pēc pārtraukuma RFS veica vairākas maiņas, bet otrā puslaika vidusdaļā laukumā nebija praktiski neviena futbolista, kurš izgāja pamatsastāvā.

RFS otro mača daļu sāka nopelnot 11 metru soda sitienu, kuru gan neizdevās izmantot – bumba trāpīja pa vārtu stabu.

Turpinājumā RFS atkal piederēja liels pārsvars, bet izdevās gūt tikai vienus vārtus, kad pēc stūra sitiena ar galvu precīzs bija Elvis Stuglis. Tā mačs arī noslēdzās – minimāls panākums ar 1:0.

RFS pamatsastāvs: Raļkevičs, Sorokins, Solovjovs, Lipuščeks, Doumbia, Strumia, Villela, Micevski, Popzlatanov, Ogaki, Lemajič.

Otrā puslaika gaitā laukumā devās: Vilkovs, Ogunji, Stuglis, Jagodinskis, Varslavāns, Šimkovič, Regža, Caleb, Mareš.