Palīdzi kaķiem un dāvanā saņem īpašo RFS kaķu kalendāru!

22 decembris 2023

Rudenī Latvijas čempioni futbolā RFS piedalījās īpašā fotosesijā kopā ar kaķu palīdzības centra REMI mazajiem iemītniekiem. Pirms gada skaistākajiem svētkiem kalendāri ir gatavi un tos dāvanā saņems ikviens, kas ar ziedojumu palīdzēs mūsu mazajiem draugiem! 

Kaķu palīdzības centrs “REMI” ir brīvprātīga bezpeļņas organizācija, kā paspārnē šobrīd turpina attīstīties arī patversme un veterinārā klīnika, kur pirmo palīdzību bez maksas var rast gan bezsaimnieku, gan maznodrošināto un pensionāru kaķi, gan arī saimnieku kaķi, kuri nonākuši apstākļos, kad nepieciešams stiprs drauga plecs.

Citādajā patversmē “Kaķa sirds” savu ģimeni gaida visdažādākie kaķi – lieli un mazi, jauni un veci, aktīvi kā dzīvsudrabs un mīksti un aicinoši atpūsties kopā kā dūnu spilveni. Viņi visi vienlīdz stipri ilgojas satikt to savu īsto un vienīgo cilvēku, kuru saukt par mājām.

RFS futbola klubs, kā sociāli atbildīga organizācija, piedaloties fotosesijā vērš sabiedrības uzmanību,  aicinot ikvienu palīdzēt mūsu mazajiem draugiem. To iespējams izdarīt: dāvinot barību, pakaišus, mantiņas un citus labumus vai ziedojot naudu ikdienas izdevumiem un medicīnas pakalpojumiem. Vairāk informācijas pieejams www.remicentrs.lv.

Kas jādara, lai saņemtu jauno RFS kaķu kalendāru? 

Ziedo vismaz 29 EUR kaķu palīdzības centram REMI. Viss ziedojums 100% apmērā nonāks REMI kaķiem. Kalendāru varēsi saņemt sev ērtā pakomātā vai REMI centrā (pasūtot kalendāru uz pakomātu lūgsim dalību nosūtīšanas izmaksu segšanā).

Palīdzi REMI kaķiem jau tagad un kļūsti par daļiņu no labākas pasaules veidošanas mums visiem!

Sazinies ar REMI izmantojot Whatsapp (+37123077444) vai arī raksti REMI sociālajos tīklos. 

 

REMI KAĶU PALĪDZĪBAS CENTRS

LV49HABA0551050370750

Reģ. Nr.: 40008304658

Ziedojuma mērķis: Kalendārs

PayPal: centrsremi@gmail.com

 

Ikdienā Remi kaķus Tu vari atbalstīt arī piezvanot! Ziedojumu tālrunis: 90006180 (maksa par zvanu 1,42EUR)

Zemāk iespējams aplūkot RFS TV sagatavoto reportāžu no fotosesijas aizkulisēm.

Video: