Panākta vienošanās ar Latvijas izlases aizsargu V.Fjodorovu

17 decembris 2021

Par otro Latvijas čempionvienības RFS sastāva papildinājumu starpsezonā kļuvis Latvijas izlases aizsargs Vladislavs Fjodorovs.

25 gadus vecais spēlētājs pēdējās sezonās pārsvarā spēlēja labā aizsarga pozīcijā, taču tāpat var ieņemt arī pussarga vietu. Iepriekš savā karjerā viņš vairākas reizes ir devies laukumā arī kā uzbrucējs.

Profesionāļa karjerā V. Fjodorovs ir pārstāvējis: “Ventspils”, BFC “Daugavpils”, “Metta” un “Riga FC” komandas. Kopā ar “Riga FC” viņš ir kļuvis par divkārtēju Latvijas čempionu.

RFS jaunpienācējs tiek regulāri saukts uz Latvijas nacionālo izlasi, kur ir aizvadījis 14 spēles un guvis vienus vārtus pret Fēru salām.

V. Fjodorovs “Optibet Virslīgā” kopumā ir aizvadījis 167 spēles, kurās izcēlies ar 18 gūtajiem vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm. Aizvadītajā sezonā “Riga FC” sastāvā viņam Latvijas čempionātā sakrāti 17 mači, bet vēl trijās spēlēs viņš piedalījās UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijā.

Līgums ar V. Fjodorovu parakstīts uz divām sezonām. Iepriekš RFS parakstīja līgumu ar Latvijas izlases aizsargu Vitāliju Maksimenko.