Par vietu Latvijas kausa pusfinālā – cīņa ar “Audu”

20 augusts 2021

Jau sestdien plkst. 17.00 Jāņa Skredeļa stadionā RFS Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē uzņems vienu no vadošajām Latvijas pēc spēka otrās līgas komandām “Auda”.

Nākotnes līgā “Auda” šobrīd atrodas līderpozīcijā ar sešās spēlēs izcīnītiem 14 punktiem. Arī vārtu attiecība +13 šobrīd ir labākā turnīrā. Ar trim vārtu guvumiem šosezon Nākotnes līgā ir izcēlies Artjoms Zamullo, bet pa diviem precīziem sitieniem Aleksejam Davidenkovam un bijušajam mūsu komandas spēlētājam Olabandžo Ogundži.

Savā pēdējā mačā pirms Latvijas kausa ceturtdaļfināla “Auda” trešdien ar 2:0 pārspēja “Saldus SS/Leevon”. Jau spēles 11. minūtē “Audu” vadībā izvirzīja O. Ogundži, bet otrā puslaika vidusdaļā punktu intrigai pielika Artūrs Ostapenko.

“Audas” sastāvā spēlē vairāki Latvijā diezgan labi zināmi spēlētāji, kurus vēl pavisam nesen esam redzējuši Virslīgas cīņās: Ivo Minkevičs, Daniils Ulimbaševs, Roberts Krists-Jaunarājs Janvāris, O. Ogundži. Par komandas galveno treneri strādā Sergejs Kožans.

Latvijas kausa ceturtdaļfinālā “Auda” iekļuva pateicoties uzvarai ar 3:1 pār Virslīgas klubu “Metta”. Iespaidīgu spēli aizvadīja O. Ogundži, kurš bija izteikts “Audas” uzbrukuma līderis. Viņš guva vienus vārtus, kopumā izpildīja sešus sitienus un sakrāja 267 Instat liederības punktus, kas bija labākais rādītājs mačā. Tāpat ar precīziem sitieniem uzvarētāju rindās izcēlās Bogdans Samoilovs un D. Ulimbaševs.

Interesanti, ka RFS un “Auda” Latvijas kausa turnīrā tikās arī pagājušajā gadā. Toreiz savā laukumā mūsu komanda bija pārāka ar 8:0. Šīs spēles vārtu guvumus iespējams aplūkot zemāk.

Mačs starp RFS un “Audu” šo sestdien Jāņa Skredeļa stadionā sāksies plkst. 17.00. Biļetes iespējams iegādāties ŠEIT. Tiekamies stadionā!

Video: