RFS un Valmiera FC spēlē neizšķirti

23 janvāris 2021

Sestdien 23. janvārī savu otro pārbaudes spēli 2021. gadā aizvadīja RFS, kas tikās ar Valmiera FC. Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:0).

RFS spēli tāpat kā nedēļu iepriekš aizvadīja ar diviem sastāviem. Pirmajā puslaikā komanda spēlēja ar pieciem aizsargiem, bet otrajā pārgāja uz četru aizsargu līniju. Gatavojoties sezonai dažādas shēmu variācijas un daudzās maiņas ir ierasta praktika.

Pamatsastāvā RFS rindās debitēja lietuvietis Vītauts Čerņausks un Ziemeļmaķedonijas futbolists Darko Micevskis.

Kopumā pirmajā puslaikā nedaudz aktīvāki bija pretinieki, kuri bija tuvāk vārtu guvumam. RFS rindās bīstami sita Tomašs Šimkovičs un Kouadio, taču abi sitiena tika izpildīti no tālienes un mērķī nenonāca. Tikmēr Valmiera FC bija vairākas labas izdevības atklāt rezultātu, taču vārtos nevainojami darbojās V. Čerņausks.

Pēc pārtraukuma RFS nomainīja visu sastāvu, izņemot Vitāliju Jagodinski. Pirmo reizi RFS rindās laukumā Devās Juki Ogaki, bet puslaika vidusdaļā mačā iesaistījās arī Lukas Villela.

68. minūtē pretiniekus vadībā lieliski izpildot soda sitienu izvirzīja Luka Silagadze, taču 83. minūtē pēc Tomislava Šariča piespēles rezultātu izlīdzināja Darko Lemajičs.

Otrajā puslaikā RFS piederēja pārsvars un mača noslēguma daļā rīdzinieki bija tuvu uzvaras vārtiem, taču bumba mērķī tā arī nenonāca.

RFS sastāvs pirmajā puslaikā: Čerņausks, Sorokins, Ogunji, Stuglis, Lipušček, Jagodinskis, Micevski, Varslavāns, Šimkovič, Kouadio, Regža.

RFS sastāvs otrajā puslaikā: Raļkevičs, Jagodinskis, Mareš, Doumbia, Savaļnieks, Strumia, Šarič, Popzlatanov, Zjuzins, Ogaki, Caleb. Otrā puslaika vidū laukumā devās: Villela, Solovjovs, Lemajič.