Pārbaudes spēlē uzvara pār Lietuvas “Džiugas”

9 oktobris 2021

Sestdien pārbaudes spēli ar Lietuvas augstākās līgas klubu “Džiugas” aizvadīja RFS futbolisti. Rezultatīvā mačā Rīgas komanda bija pārāka ar 3:2 (1:0).

Šajā mačā komandai nevarēja palīdzēt virkne spēlētāju, kuri ir izsaukti uz savu valstu izlasēm. Pamatsastāvā uzbrukumā spēli iesāka Marko Regža, bet labā aizsarga pozīcijā – Alfuseinijs Džata.

Pirmajās minūtēs ļoti aktīvi bija “Džiugas” spēlētāji, taču jau pirmā standartsituācija pie viņu vārtiem astotajā minūtē noslēdzās ar vārtu guvumu. Pēc stūra sitiena ar galvu bumbu vārtos raidīja Žiga Lipuščeks (1:0).

Turpinājumā RFS piederēja izteikts pārsvars un mājiniekiem bija vairākas lieliskas iespējas rezultātu dubultot, taču divas reizes pretiniekus glāba vārtu stabs.

Pārtraukumā Viktors Morozs veica vairākas spēlētāju maiņas, laukumā sūtot arī tādus spēlētājus kā Tomašs Šimkovičs, Kevins Frīzenbihlers un Tomislavs Šaričs. 63. minūtē rezultāts kļuva 2:0, kad pēc K.Frīzenbihlera un T.Šimkoviča izspēles otrais ideāli piespēlēja vārtu priekšā Emersonam, kuram atlika bumbu raidīt tukšos vārtos.

Jau divas minūtes vēlāk “Džiugas” vienus vārtus atguva, kad no tuvas distances Nasko Milevs panāca 1:2. Spēle arī turpinājumā bija ļoti atklāta. 78. minūtē vēl vienu rezultatīvu piespēli veica T.Šimkovičs, kurš vienatnē pret vārtsargu palīdzēja nonākt L.Villelam. Pussargs nekļūdījās, gūstot komandas trešos vārtus – 3:1.

Tas gan vēl nebija viss. 84. minūtē N.Milevs realizēja 11 metru soda sitienu, atjaunojot intrigu – 2:3. Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti un RFS svinēja panākumu ar 3:2.

RFS 3:2 “Džiugas”

Vārti: Lipuščeks 8′, Emersons 63′, Villela 78′ – Milev 65′, 84′ (11 m)

RFS pamatsastāvs: Čerņausks, Marešs, Jagodinskis, Lipuščeks, Džata, Strumija, Micevskis, Emersons, Villela, Rakels, Regža.