Pārliecinoša uzvara pār FK Spartaks

27 februāris 2021

Otro uzvaru divās dienās sestdien svinēja RFS, kas RTU stadionā pārbaudes mačā ar 4:0 (1:0) pārspēja Jūrmalas Spartaku. 

Piektdien rīdzinieki ar 7:0 uzvarēja FK Metta, bet sestdien guva vēl četrus vārtus.

Mačā ar jūrmalniekiem RFS aizvadīja divus ļoti dažādus puslaikus. Pirmajā spēle bija diezgan līdzīga, bet vienīgos vārtus guva Kouadio, kurš meistarīgi soda laukumā apstrādāja bumbu un to raidīja kreisajā stūrī (1:0).

Daudz momentu pirmajā spēles daļā komandām nebija. Jāizceļ vien Juki Ogaki divas dzeltenās kartītes, kuru dēļ 30. minūtē japānis bija spiests laukumu atstāt. Tiesa, pēc aptuveni piecām minūtēm laukumā devās Vladislavs Sorokins un spēle turpinājās 11 pret 11.

Ja pirmajā mača daļā izteikta pārsvara momentu ziņā RFS nebija, tad pēc pārtraukuma viss krietni mainījās. Vispirms pēc asas Roberta Savaļnieka piespēles gar vārtiem pretinieki bumbu ieraidīja savu vārtu tīklā (2:0), bet vēlāk jau 3:0 panāca Leonels Strumija. Balsta pussargs guva skaistus vārtus ārpus soda laukuma.

Un tas vēl nebija viss. Mača beigu daļā pēc stūra sitiena ar galvu spēcīgi un precīzi sita Darko Lemajičs (4:0).

Neskatoties uz trim otrajā puslaikā gūtajiem vārtiem, RFS momentu bija krietni vairāk. Īpaši jāizceļ Jovans Popzlatanovs, kuram bija trīs ideālas iespējas, taču visās no tām pietrūka precizitātes.

RFS TV sagatavoja spēles video reportāžu un video apskatu. Abonē mūsu YouTube kanālu un visus video materiālus vienmēr noskaties pirmais!

RFS pamatsastāvs: Čerņausks, Marešs, Savaļnieks, Stuglis, Jagodinskis, Strumija, Šaričs, Ogaki, Kouadio, Popzlatanovs, Lemajičs.

Otrā puslaika gaitā laukumā devās: Žaleiko.

Sarkanā kartīte: Ogaki 30′ (viņu nomainīja Vladislavs Sorokins)

 

Video: