Pieci dažādi vārtu guvēji – RFS pārspēj “Tukumu”

14 aprīlis 2024

12. aprīļa vakarā RFS mājās, LNK Sporta Parkā, pārspēja “Tukumu” ar graujošu rezultātu – 5:0. Ar pirmajiem vārtiem šajā sezonā atzīmējās ne tikai Mikaze Nagasava un Elvis Stuglis, bet arī, pēc gandrīz 2 gadu pārtraukuma, Mārtiņš Ķigurs.

Pēc neizšķirta Daugavpilī, Viktors Morozs veica pamatīgas izmaiņas sākuma sastāvā. Savainotā Herdi Prengas vietā stājās Elvis Stuglis, Stefans Paničs pēc savainojuma atgriezās savā balsta pussarga pozīcijā, aizstājot Gļebu Žaleiko, Dragoljuba Saviča vietā pirmo reizi šosezon spēli starta vienpadsmitniekā iesāka Mikaze Nagasava, un uzbrukuma smailē spēli iesāka Ismaels Diomandē. Savainojumu dēļ komandai nespēja palīdzēt Jānis Ikaunieks, H. Prenga un Laša Odišarija.

Jau spēles devītajā minūtē RFS izvirzijās vadībā, kad pēc Petra Mareša piespēles bumbu vārtu kreisajā apakšējā vārtu stūrī raidīja M. Nagasava (1:0). RFS turpināja ofensīvu – 20. minūtē vārtus pēc standartsituācijas izspēles ar galvu guva E. Stuglis un neilgi pirms pirmā puslaika beigām arī Sedriks Kouadio pēc tam, kad Emersons kotdivuārietiem atdeva precīzu piespēli vārtu priekšā (3:0).

Trīs minūtes pēc otrā puslaika sākuma Ismaels pamanījās gūt komandas ceturtos vārtus, viņa raidītajai bumbai atsitoties pret vārtu pārliktni un izlidojot ārā no vārtiem, taču bumba bija šķērsojusi vārtu līniju, tādējādi vārtu guvums tika ieskaitīts (4:0).

Spēlei ejot uz beigām, V. Morozs laukumā laida āfrikāņus Harunu Rašīdu Ndžie un Mohamedu Konē, kuriem šī bija debija RFS krekla, kā arī Mārtiņu Ķiguru un Darko Lemajiču.

Un tieši laukumā nākušie spēlētāji pielika punktu spēlei, kad 84. minūtē M. Konē atbruņoja pretinieku, atdeva bumbu D. Lemajičam, kurš savukrāt to padeva tālāk M. Ķiguram, kurš raidīja bumbu vārtos izgājienā viens pret vienu, atzīmējoties ar saviem pirmajiem vārtiem RFS rindās (5:0).

Nākamo spēli RFS aizvadīs jau trešdien, 17. aprīlī, kad LNK Sporta Parkā uzņems “Mettu”. Biļetes uz šo spēli pieejamas ŠEIT. Iepriekšpārdošanā tās ir lētākas.

Spēles foto galerija pieejama ŠEIT.

Komandu sastāvi, statistika un citi saistītie materiāli ir pieejami ŠEIT.

Gregors Spricis

Video: