Pirmajā mājas spēlē LNK Sporta Parkā – iespaidīga uzvara!

20 marts 2022

Savu pirmo mājas spēli jaunajā “LNK Sporta Parkā” aizvadīja Latvijas čempione RFS, kas ar 4:o (1:0) sagrāva BFC “Daugavpils”. Divus vārtus guva Andrejs Iličs, bet pa vienam precīzam sitienam Žigas Lipuščeka un Artūra Zjuzina kontā. 

Šajā mačā RFS galvenais treneris Viktors Morozs, salīdzinot ar pirmo spēli pret Jūrmalas “Spartaku”, pamatsastāvā veica vairākas izmaiņas. Šoreiz kopā ar Karoli Uzēlu balsta zonā spēli iesāka Tomislavs Šāričs, tikmēr desmitā numura pozīcijā spēli iesāka Sedriks Kouadiu. Pamatsastāvā devās arī Renārs Varslavāns. Interesanti, ka šoreiz Vitālijs Jagodinskis maču aizvadīja labā aizsarga pozīcijā.

RFS ļoti pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu no pašām pirmajām minūtēm un 18. minūtē izvirzījās vadībā, kad pēc R. Varslavāna piespēles no soda laukuma robežas A. Iličs eleganti raidīja bumbu vārtu labajā stūrī (1:0). Tieši serbu uzbrucējs pirmajā uzbrukumā otrā puslaika sākumā pēc Petra Mareša centrējuma no kreisās malas ar galvu panāca jau 2:0.

Arī turpinājumā RFS izteikti dominēja, atlikušajā laikā gūstot vēl divus vārtus. Pēc vēl viena P. Mareša centrējuma ar galvu 70. minūtē 3:0 panāca Žiga Lipuščeks, bet sešas minūtes vēlāk Vladislavs Fjodorovs ar piespēli soda laukumā atrada Artūru Zjuzinu, kurš savu atgriešanos laukumā pēc savainojuma uzreiz atzīmēja ar vārtiem – 4:0.

Spēles protokolu, statistiku, saistītos foto un video materiālos ērti vienuviet meklējiet ŠEIT.

Video: