Pirmajā mājas spēlē – nepatīkams zaudējums “Valmierai”

19 marts 2024

Piektdienas vakarā RFS aizvadīja savu pirmo mājas spēli šosezon, LNK Sporta Parkā spēkojoties ar “Valmiera FC”. Diemžēl, neskatoties uz iniciatīvu, RFS piekāpās ar 0:1.

Pēc dramatiskās uzvaras Virslīgas ievadā pret “Audu”, RFS savā laukumā uzņēma “Valmieru”. Jau trešo spēli pēc kārtas Viktora Moroza vadītās komandas pamatsastāvs nepiedzīvoja izmaiņas, kamēr Jurģa Kalna vadītās “Valmieras” sākuma sastāvā varēja redzēt trīs bijušos RFS spēlētājus – Niku Sliedi, Danielu Balodi un Leo Gaušu.

RFS spēli iesāka aktīvi, izveidojot vairākus bīstamus momentus jau pašā spēles ievadā, kas pārsvarā nāca no Roberta Savaļnieka un Petra Mareša centrējumiem.

Tomēr katru reizi nedaudz pietrūka, lai bumbu ievadītu vārtos. Vienā no uzbrukumiem Jāņa Ikaunieka raidītā bumba trāpīja “Valmieras” spēlētājam pa roku soda laukuma robežās, bet 11 metru soda sitiens netika nozīmēts. Neskatoties uz RFS pozicionālo pārākumu, “Valmiera” izvirzījās vadībā spēles 25. minūtē, kad Meisā Diops veica pamatīgu izrāvienu, apskrienot aizsardzību un triecot bumbu vārtos no tuvas distances (0:1).

Dažas minūtes vēlāk RFS nācās veikt piespiedu maiņu, nomainot savainoto Darko Lemajiču. Viņa vietā laukumā nāca kotdivuārietis Ismaels.

Otrajā puslaikā RFS turpināja veidot momentus, iespiežot “Valmieru” savā laukuma pusē. 45 minūtēs RFS kopumā izdarīja desmit sitienus pa pretinieku vārtiem, taču neviens no tiem nebija sekmīgs. Tādējādi RFS nācās piekāpties ar 0:1.

Nākamo mājas spēli RFS aizvadīs 3. aprīlī pret “Jelgavu”, taču pirms tam lidos uz Kipru, kur aizvadīs treniņnometni un pārbaudes spēli ar Kipras čempioni “Aris”. Biļetes uz nākamo mājas spēli pieejamas ŠEIT. Iepriekšpārdošanā tās ir lētākas.

Spēles foto galerija pieejama ŠEIT.

Video: