RFS aizvadīs pārbaudes spēli ar “Levadia”

30 augusts 2021

Sestdien 4. septembrī RFS aizvadīs pārbaudes spēli Igaunijā. Latvijas čempionāta līderi tiksies ar Tallinas “Levadia”, kas arī ieņem pirmo vietu savas valsts čempionātā. 

“Levadia” aizvada ļoti veiksmīgu sezonu Igaunijas čempionātā. Pēc 21. kārtas “Levadia” ar 55 punktiem ieņem pirmo vietu. Tallinas “Flora”, kas iekļuvusi UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā, ir aizvadījusi par trim spēlēm mazāk un tās rēķinā ir 43 punkti.

Pretinieku sastāvā šosezon īpaši jāizceļ uzbrucējs no Gruzijas Zakaria Beglarišvili, kurš ir guvis jau 15 vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles. Ar 13 vārtu guvumiem šogad izcēlies igaunis Roberts Kirss.

2020. gadā “Levadia” izcīnīja Igaunijas čempionāta bronzas medaļas. Interesanti, ka “Levadia” ir deviņas reizes kļuvusi par Igaunijas čempioni, taču pēdējo reizi tas izdevās 2014. gadā. Pagājušajā sezonā “Levadia” izcīnīja Igaunijas kausu.

Šovasar “Levadia” piedalījās UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas turnīrā. Pirmajā kārtā “Levadia” ar 3:1 un 1:1 pārspēja Gibraltāras “St Joseph’s”, taču otrajā kārtā piekāpās Īrijas “Dundalk” (1:2 un 2:2).

Spēle Igaunijā sestdien sāksies plkst. 13.30.