RFS atgriežas Latvijas izlases aizsargs K.Dubra

7 marts 2022

Latvijas čempionvienības RFS rindās atgriezies pieredzējušais Latvijas izlases centra aizsargs Kaspars Dubra. Ar spēlētāju parakstīts ilgtermiņa līgums.

 31 gadu vecais K. Dubra RFS un Latvijas futbola faniem ir labi pazīstams. RFS komandā viņš 2017. un 2018. gada sezonās kopumā aizvadīja 37 spēles, kurās guva piecus vārtus. Latvijas futbola izlasē viņam 50 mači un trīs vārtu guvumi.

Savas karjeras laikā aizsargs ir spēlējis gan UEFA Čempionu līgas, gan UEFA Eiropas līgas grupu turnīros. Pēdējā šāda pieredze viņam bija 2019. – 2020. gada sezonā Eiropas līgā kopā ar “Oleksandriya”, kad viņš 90 minūtes aizvadīja visās sešās grupu turnīra spēlēs.

Par K. Dubras pēdējo karjeras pieturu bija Ukrainas klubs “Oleksandriya”. Šīs komandas sastāvā viņam 67 spēles, kurās gūti divi vārti un veiktas trīs rezultatīvas piespēles.

“Ir patīkami atgriezties Latvijā, bet īpaši patīkami atgriezties RFS. Šeit jau esmu bijis un man ir palikušas tikai siltākās atmiņas. Pazīstu daudzus spēlētājus un kluba darbiniekus, tādēļ iejusties kolektīvā noteikti nebūs nekādu problēmu.

Esmu izgājis pilnvērtīgu sagatavošanās posmu ar iepriekšējo komandu, tādēļ esmu pilnībā gatavs. Ar nepacietību gaidu jauno sezonu un darīšu visu, lai palīdzētu RFS īstenot mērķus,” – fkrfs.lv apgalvoja K. Dubra.

K. Dubra jau piedalījās RFS pārbaudes spēlē nedēļas nogalē ar “FK Tukums 2000/Telms”. Šajā mačā RFS svinēja uzvaru ar 4:0.

Jauno sezonu RFS iesāks 12. martā pret Jūrmalas “Spartaku”. Mačs norisināsies “LNK Sporta Parkā”, taču RFS būs nominālo viesu statusā.