RFS atgriežas “Zelta puika” E.Stuglis

8 februāris 2024

Jaunajā sezonā RFS sastāvā atkal redzēsim Latvijas sporta faniem labi pazīstamo aizsargu Elvi Stugli. Septiņkārtējs Latvijas čempions pusgadu pavadīja Polijā, taču tagad ir atgriezies un pievienojies RFS komandai treniņnometnē Turcijā. 

30 gadus vecais aizsargs RFS pievienojās 2021. gada janvāri un jau pirmajā sezonā kopā ar RFS triumfēja Latvijas čempionātā, izcīnīja Latvijas kausu, bet sezonu vēlāk palīdzēja komandai iekļūt UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā. Kopumā RFS kreklā viņam līdz šim 77 spēles, kurās gūti desmit vārti un veiktas septiņas rezultatīvas piespēles.

2023. gada sezonā E.Stuglis RFS sastāvā aizvadīja deviņas spēles vasarā parakstot līgumu ar Polijas klubu “Chrobry”. Šīs vienības sastāvā viņam visos turnīros sešas spēles.

“Pirms 24 stundām es vēl biju vecās komandas formā un gatavojos treniņam, bet tad, burtiski divu stundu laikā, viss apgriezās kājām gaisā. Drīz vien devos uz lidostu, bet tagad jau esmu kopā ar RFS Turcijā. Vēl pat īsti neesmu pamodies, pēc garā ceļa gulēju vien trīs stundas.

Ja godīgi, vispār negaidīju, es jau plānoju nākamo pusgadu Polijā un visu sadzīvi. Zvans bija ļoti negaidīts. Es visu plānoju un pēkšņi no zila gaisa nokrita iespēja atgriezties. Man pajautāja, vai es vēlos, bet es īsti nedomāju, momentāli divu sekunžu laikā pateicu, ka jā, es braucu un esmu gatavs. Ir patīkami atgriezties,” – RFS TV runāja E.Stuglis.

Ar aizsargu vienošanās panākta līdz 2024. gada sezonas beigām.

RFS TV sižetu ar E.Stugļa komentāru skaties zemāk.

Video: