RFS Beļģijā gūst divus vārtus un cīnās neizšķirti ar “KAA Gent”!

6 augusts 2021

RFS futbolisti guva divus vārtus izbraukumā un pārsteidza Beļģiju. UEFA Eiropas Konferences līgas 3. kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē RFS cīnījās neizšķirti 2:2 (2:0) ar Eiropā labi zināmo “KAA Gent”. Tādējādi pāra uzvarētājs 12. augustā noskaidrosies Rīgā.

RFS pamatsastāvā notika divas maiņas. Vladislava Sorokina un Kevina Frīsenbihlera vietā šoreiz laukumā devās Arturs Piks un Darko Micevskis. Igaunijas izlases aizsargam A. Pikam šī bija debija RFS komandas pamatsastāvā.

Spēle iesākās samērā mierīgi. Lai gan pretinieki kontrolēja bumbu, līdz bīstamām situācijām situācija nenonāca. 11. minūtē RFS negaidīti apklusināja stadionu – Vitālijs Jagodinskis veica izcilu diagonālo piespēli uz kreiso malu Emersonam, kurš pārspēja aizsargu un atdeva ideālu piespēli Darko Lemajičam, kuram atlika vien trāpīt pustukšos vārtos – 1:0!

Pretiniekiem arī turpmāk piederēja iniciatīva, taču 28. minūtē RFS panāca sensacionālo 2:0! Tomislavs Šāričs piespēleja uz kreiso malu Emersonam, kurš veica lielisku centrējumu soda laukumā. D. Lemajičs līdz bumbai neaizsniedzās, taču to paveica Tomašs Šimkovičs – kapteinis sev neierasti ar galvu panāca jau 2:0!

RFS līdz puslaika noslēgumam labi un organizēti aizsargājās, bet vienā no pretuzbrukumiem pēc T. Šimkoviča piespēles gandrīz pret vārtsargu izdevās nonākt Emersonam, taču vairāki aizsargi ar savu klātbūtni briesmas pamanījās likvidēt.

Otrajā puslaikā “KAA Gent” ieslēdza citus ātrumus un no pašām pirmajām sekundēm piespieda RFS aizsargāties. 52. minūtē bija precīzs Adevale (1:2), bet 77. izcēlās Tisudals (2:2). Šeit gan jāmin, ka puslaika sākumā, rezultātam uz tablo esot 2:2, pēc RFS standartsituācijas bumba gandrīz šķērsoja vārtu līniju.

Mača noslēgumā tuvāk trešajiem vārtiem bija beļģi, taču Viktora Moroza komanda spēja disciplinēti aizsargāties un nosargāt neizšķirtu 2:2 ar pretinieku, kurš regulāri spēlē Eirokausu grupu turnīros!

Visa informācija par spēli ērti vienuviet atrodama ŠEIT.

Visi svarīgākie notikumi 12. augustā norisināsies Rīgā. Tiekamies stadionā Daugava!