RFS dramatiski zaudē punktus “Mettai”

18 aprīlis 2021

RFS futbolisti Optibet Virslīgas 5. kārtas spēlē sāpīgi zaudēja punktus “Mettai”. Mūsu komanda nenosargāja divu vārtu pārsvaru un Hanzas vidusskolas stadionā cīnījās neizšķirti 3:3 (1:2). 

Šajā mačā RFS bija jāiztiek bez diskvalificētā galvenā trenera Viktora Moroza, kurš spēli vēroja no tribīnēm. Pamatsastāvā bija vairākas izmaiņas. Kopā ar Žigu Lipuščeku centra aizsargu pāri veidoja Elvis Stuglis, bet balsta zonā pamatsastāvā devās Darko Micevskis un Leonels Strumija. Artūrs Zjuzins spēli iesāka desmitā numura pozīcijā, bet Emersonu kreisajā malā nomainīja Lukass Villela.

RFS aktīvāk iesāka spēli, kamēr pretinieki, kā arī varēja gaidīt, vairāk spēlēja no aizsardzības. Pirmā izcilā iespēja bija Artūram Zjuzinam, taču viņa raidīto bumbu “Metta” izsita no vārtu līnijas. Tikmēr 18. minūtē Petrs Marešs zaudēja divcīņu laukuma malā, bet tas viss beidzās ar Muritalas labu sitienu vārti devītniekā (0:1).

Uz šādu notikumu pavērsienu RFS reaģēja ātri. 25. minūtē pēc Tomaša Šimkoviča piespēles ar galvu izlīdzinājumu panāca Lukass Villela (1:1), bet desmit minūtes vēlāk teicams tālsitiens padevās Darko Micevskim. Jāatzīmē, ka šiem spēlētājiem tie bija debijas vārti RFS sastāvā oficiālā spēlē.

Arī turpinājumā RFS darbojās asāk. 53. minūtē pēc pārkāpuma T. Šimkovičs sūtīja bumbu soda laukumā, kur to vārtu tīklā spēcīgi raidīja Žiga Lipuščeks (3:1).

Diemžēl mača turpinājums RFS neizdevās tik veiksmīgs. 58. minūtē “Metta” guva ļoti kuriozus vārtus. Pēc centrējuma no malas bumba atsitās pret Robertu Savaļnieku, mainīja lidojuma virzienu un nonāca vārtos. Atsitoties pret zemi bumba strauji mainīja lidojuma virzienu, uz ko nepaspēja noreaģēt vārtsargs Vītauts Čerņausks (3:2).

RFS bija vairākas izcilas iespējas pielikt punktu intrigai gūstot ceturtos vārtus, taču Darko Lemajičs sita virs vārtiem, Kouadio nonācis pret vārtsargu īsti netrāpīja pa bumbu, bet Renārs Varslavāns uzsita tieši virsū Alvim Sorokinam.

Tikmēr “Metta” neizšķirtu panāca pēdējā uzbrukumā. 95. minūtē Iļja Korotkovs pēc stūra sitiena precīzi sita ar galvu… 3:3.

Nākamo spēli RFS aizvadīs pret nedēļas viesos ar “Riga FC”.

Video: