RFS Fantasy līgā iespēja iegūt komandas kreklu ar spēlētāju parakstiem

17 marts 2021

RFS aicina Tevi pievienoties #VirsligaFantasy spēles RFS līgai, kuras uzvarētājs sezonas noslēgumā saņems komandas oficiālo spēles kreklu ar visu spēlētāju autogrāfiem. Ar RFS pārsteiguma dāvanām apbalvosim vēl piecus RFS līgas dalībniekus. 

#VirsligaFantasy piedāvā jaunus ieskatus Virslīgas ikdienā, palīdz labāk iepazīt futbolistus, kā arī sniedz iespēju nodemonstrēt savas zināšanas par vietējo čempionātu un sacensties ar draugiem, kolēģiem, ģimeni vai citiem futbola faniem.

Fantasy dalībniekiem jākomplektē sastāvs un jāizvēlas 15 Virslīgas futbolisti (11 pamatsastāvā, 4 rezervē), kā arī komandas galvenais treneris. Tavas virtuālās komandas iegūto punktu skaits ir atkarīgs no izvēlēto futbolistu reālā snieguma Optibet Virslīgas spēlēs, proti, vārti, rezultatīvas piespēles, nospēlētas 60+ minūtes, atvairīts 11 metru soda sitiens, sausā spēle un citas darbības atnesīs Tavai komandai punktus, kas būs kā salīdzinošais faktors cīņā ar citiem Fantasy spēlētājiem.

Par 2021. gada #VirsligaFantasy dārgāko RFS futbolistu kļuvis Tomašs Šimkovičs. Viņa cena ir 10.5 m. Viņam seko Emersons un Darko Lemajičs, kuri Tavai komandai izmaksās 9.5 m.

RFS līga atrodama #VirsligaFantasy sadaļā Līgas > meklēšanā raksti: www.fkrfs.lv. 

Tai pievienoties iespējams arī vienkārši spiežot ŠEIT.

Video: