RFS grauj “Mettu” un atgūst līderpozīcijas

2 augusts 2021

Optibet Virslīgas 19. kārtas spēlē pie vēl viena panākuma tikuši RFS futbolisti. Savā laukumā ar 4:1 (2:0) tika pārliecinoši pieveikta “Metta”.

Viktors Morozs atkal veica ievērojamas izmaiņas komandas pamatsastāvā, taču tas netraucēja RFS pārliecinoši kontrolēt spēli. Jau 16. minūtē pēc lieliskas Emersona piespēles no kreisās malas vārtus guva Tomislavs Šāričs, kurš ar vienu pieskārienu bumbu raidīja vārtos (1:0).

42. minūtē rezultāts kļuva jau 2:0. Šoreiz Darko Lemajičs piespēlēja Emersonam, kurš soda laukumā nomānīja aizsargu un precīzi sita tālajā stūrī.

RFS bija vairākas labas iespējas pārsvaru palielināt, taču laukuma centrā zaudētā bumba maksāja vārtus 68. minūtē. Lūkass Vapne atjaunoja intrigu (1:2).

Lai nu kā, RFS arī pēc ielaistajiem vārtiem izskatījās pārliecinoši. 84. minūtē savus pirmos vārtus komandas kreklā guva Petrs Marešs, kur skaisti realizēja soda sitienu (3:1). Tieši viņš izcēlās arī kompensācijas laikā, kad aizskrēja vienatnē pret vārtsargu un savu iespēju nelaida garām (4:1).

Visu informāciju par spēli ērti vienuviet meklē ŠEIT.