RFS Igaunijā uzvar “Nomme Kalju”

22 janvāris 2023

Savu otro pārbaudes spēli sagatavošanās ciklā sestdien aizvadīja RFS, kas Igaunijas pilsētā Viljandi tikās ar aizvadītās sezonas Igaunijas ceturto spēcīgāko komandu “Nomme Kalju”. Viktora Moroza padotie uzvarēja ar 3:0 (1:0).

Šī bija otrā RFS uzvara divos pārbaudes mačos. Pirmajā spēlē RFS Rīgā ar 3:1 pierādīja savu pārākumu pār Lietuvas “FA Šiauliai”.

Arī šajā spēlē RFS piederēja ievērojams pārsvars visa mača garumā. Pirmos vārtus 29. minūtē guva Elvis Stuglis, kurš pēc stūra sitiena ar celi bumbu raidīja vārtos no tuvas distances (1:0).

Pārsvaru rīdzinieki palielināja 75. minūtē. Šoreiz soda laukumā pirmais pie bumbas piesteidzās jaunais lietuviešu pussargs Faustas Steponavičius, raidot to praktiski tukšos vārtos (2:0).

Punktu spēlei pielika vēl viens jauns futbolists Rodrigo Gaučis, kurš kompensācijas laikā nekļūdījās sitot praktiski tukšos vārtos pie tālā vārtu staba (3:0).

Savu nākamo pārbaudes spēli RFS aizvadīs Rīgā 28. janvārī, kad uzņems Igaunijas bronzas medaļnieci “Paide”. Mača sākums Olimpiskajā centrā paredzēts plkst. 17.00.

RFS pamatsastāvs: Nerugals, Sorokins, Stuglis, Vlalukin, Žaleiko, Zjuzins, Emerson, Kouadio, Nagasawa, Gaucho.

RFS sastāvs otrajā puslaikā: Vilkovs, Zelenkovs, Lipušček, Ošs, Savaļnieks, Miņins, Panič, Steponavičius, Gaučis, Ikaunieks, Ilič.