RFS Kids komandas piedalījās “Starta līgas” turnīrā

19 februāris 2026

Nedēļas nogalē “Skonto hallē” norisinājās “Starta līgas” turnīrs 2016. gadā dzimušajiem, pulcējot komandas no Latvijas, kā arī Lietuvas akadēmiju no Šauļiem. RFS Kids turnīrā piedalījās ar divām komandām.

Katra komanda grupu turnīrā aizvadīja četras spēles, pēc kurām sekoja noslēdzošais mačs pret otras grupas vienību, kas ieņēma attiecīgo vietu turnīra tabulā. Šāds formāts nodrošināja daudz spēles laika un iespēju sacensties pret dažādu stilu pretiniekiem, vienlaikus saglabājot galveno: attīstību, drosmi spēlēt un gūt baudu spēlējot futbolu.

Pēc turnīra ar domām dalījās RFS Kids komandu treneri.

Matīss Čirkunovs: “Turnīrs tika aizvadīts vērtīgi. Tika gūta vērtīga pieredze, zaudējuma un uzvaras emocijas, kā arī, pateicoties dažādiem spēļu iznākumiem, bija iespēja izjust dažādas sajūtas – saldo uzvaru, rūgto zaudējumu un izcīnīto neizšķirtu. Puiši spēlēja līdz pat pēdējai minūtei un darīja visu, lai ierindotos pēc iespējas augstākā vietā. Pēdējā spēlē par 5. vietu spriedze tika noturēta visu spēles laiku, un to varēja just gan tribīnēs, gan uz laukuma. Paldies puišiem par cīņassparu un degsmi. Ar nepacietību gaidu nākamos turnīrus!”

Treneris Dāgs Apsītis: “Skonto hallē” aizvadījām “Starta līgas” turnīru, un kopumā tā mums bija ļoti vērtīga un noderīga pieredze. Komanda parādīja pārliecinošu sniegumu grupā – izcīnījām trīs uzvaras un piedzīvojām vienu zaudējumu. Diemžēl tieši šis viens liktenīgais klupiens beigās mums maksāja iespēju pacīnīties par goda pjedestālu.

Tomēr turnīrs deva arī daudz pozitīvā. Īpaši jāizceļ tas, ka komandai šoreiz pievienojās divi jaunāki spēlētāji, kuriem šis bija pirmais turnīrs pie vecāka gada. Neskatoties uz lielāku tempu un fizisko kontaktu, viņi ļoti labi iejutās, neapjuka svarīgos brīžos un ar savu attieksmi pierādīja, ka ir gatavi šādam līmenim. Tieši šādas spēles vislabāk parāda, kur esam, pie kā vēl jāpiestrādā un dod motivāciju nākamajiem turnīriem.”