RFS komanda vakcinējusies pret Covid-19

2 jūlijs 2021

RFS futbola kluba spēlētājiem, treneru štābam un administrācijas darbiniekiem bijusi iespēja saņemt “Janssen” (Johnson & Johson) Covid-19 vakcīnu, ko izteikti lielākā komandas daļa arī izmantojusi.

Vakcinēšanās pret Covid-19 bija ieteicama, bet ne obligāta, rfs.lv uzsvēra RFS kluba ģenerāldirektors Māris Verpakovskis.

“Mēs to ļoti rekomendējām, taču vakcinēšanās ir katra cilvēka individuāls lēmums un tā nav obligāta. Esam priecīgi, ka izteikti lielākā komandas daļa nolēma vakcinēties. Tas atvieglos gan ikdienu, gan pārvietošanos Eirokausu un treniņnometņu laikā, bet svarīgākais tomēr ir pašu un apkārtējo veselība,” stāstīja M. Verpakovskis.

Daļa komandas pārstāvju savas vakcīnas plāno saņemt vēlāk, jo Covid-19 jau ir izslimojuši un šobrīd viņiem ir izveidojušās antivielas, bet vairāki futbolisti plāno izvēlēties citu Covid-19 vakcīnu.

Pilnvērtīgai imunitātei pietiek ar vienu “Janssen” vakcīnu, bet cilvēks pilnībā vakcinējies skaitās divas nedēļas pēc “Janssen” vakcīnas saņemšanas.

Tuvojoties spēlēm UEFA Eiropas Konferenču līgas turnīrā šonedēļ klubā visiem tika veikti Covid-19 testi un tie visi bija negatīvi.

Visu informāciju par vakcinēšanās procesu Latvijā var ērti saņemt spiežot ŠEIT.