RFS mājās grauj Ungārijas vicečempioni!

23 jūlijs 2021

UEFA Eiropas Konferences līgas 2. kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē pie iespaidīgas uzvaras tikuši RFS futbolisti, kuri savā laukumā ar 3:0 (3:0) sagrāva par pāra favorīti uzskatīto Ungārijas vicečempioni “Puskas Akademia FC”! 

RFS pamatsastāvā treneris Viktors Morozs šoreiz veica divas maiņas. Kreisajā aizsardzības malā spēli Petra Mareša vietā iesāka Vladislavs Sorokins, tikmēr savainotā Artūra Zjuzina vietā laukumā devās Kevins Frīsenbihlers.

RFS vadībā izvirzījās jau spēles 8. minūtē, kad labajā malā divus pretiniekus nomānīja Roberts Savaļnieks. Pēc viņa ideāla centrējuma ar galvu precīzi sita Darko Lemajičs. Bumba atsitās pret zemi un vārtsargam bija grūti glābt savu komandu – 1:0!

Pagāja tikai desmit minūtes, bet rezultāts uz tablo Slokas stadionā kļuva jau 2:0. Emersons lieliski pacīnījās un sarežģītā situācijā, kurā likās, ka bumba jau ir zaudēta, nopelnīja stūra sitienu. Pie bumbas stājās Tomašs Šimkovičs, kura teicama piespēle beidzās ar K. Frīsenbihlera vārtu guvumu! Komandas jaunpienācējs lieliski izlīda pie tuvā staba un ar galvu panāca 2:0!

Un tas vēl nebija viss. 24. minūtē stūra sitiena laikā tika pārkāpti noteikumi pret Žigu Lipuščeku, bet piešķirto 11 metru soda sitienu vārtu guvumā pārvērta D. Lemajičs – 3:0!

Atlikušajā laikā ar bumbu vairāk laika bija pretinieki, taču ļoti labu vārtu gūšanas momentu viņiem praktiski tā arī nebija. RFS lieliski darbojās aizsardzībā, bet otrajā puslaikā pietrūka pavisam nedaudz, lai no soda laukuma vidus izceltos Emersons.

Pirms brauciena uz Ungāriju mūsu komandai ir ievērojams trīs vārtu pārsvars! Atbildes mačs norisināsies 29. jūlijā.

RFS 3:0 (3:0) Puskas Akademia FC

RFS: Čerņausks, Savaļnieks, Jagodinskis, Lipuščeks, Sorokins, Strumija, Šāričs, Šimkovičs (Micevskis 81′), Frīsenbihlers (Kouadio 65′), Emersons (Rakels 80′), Lemajičs.

Video: