RFS neatstāj variantus “Mettai”

8 novembris 2020

Optibet Virslīgas 25. kārtas spēlē pārliecinošu uzvaru svinēja RFS. “Daugavas” stadionā Viktora Moroza padotie ar 3:0 (0:0) sagrāva “Mettu”.

Šajā mačā mūsu komandai savainojumu dēļ joprojām nevarēja palīdzēt uzbrucējs Darko Lemajičs un kreisās malas aizsargs Aleksandrs Solovjovs.

Pirmais puslaiks aizritēja ar RFS pārsvaru, taču izveidotos vārtu gūšanas momentus realizēt neizdevās.

Spēles likteni izšķīra lielisks mūsu komandas nogrieznis otrajā puslaikā, kad no 57. līdz 69. minūtei tika gūti trīs vārti. Divas reizes ar precīziem sitieniem izcēlās kapteinis Tomašs Šimkovičs, bet vienus vārtus guva arī Tomislavs Šaričs (3:0).

Šī uzvara mūsu komandai ļāva saglabāt cerības uz čempionu titulu. Nākamā spēle pēc izlašu pārtraukuma 20. novembrī tiks aizvadīta Liepājā.