RFS neizmanto iespējas un klūp Liepājā

23 novembris 2020

Piektdien 20. novembrī Liepājā tika pārspēlēta Optibet Virslīgas 22. kārtas spēle ar FK “Liepāja”. Šoreiz pie uzvaras ar 1:0 (0:0) tika pretinieki, tādējādi mūsu komanda čempionātu noslēgs 2. vietā.

Izbraukums Liepājā negāja tā, kā ierasts. Šoreiz komanda uz spēles norises vietu devās agri no rīta spēles dienā, turklāt ar diviem autobusiem piesardzības nolūkos.

Kopā ar komandu nebrauca trīs ar Covid-19 inficējušies spēlētāji, tāpat daži futbolisti, kas atgūstas no gūtajiem savainojumiem. Lai arī pilnībā vesels, RFS nevarēja palīdzēt arī U-21 izlases spēlētājs Renārs Varslavāns.

Tā pozīciju uzbrukuma smailē vietu ieņēma Jānis Ikaunieks, bet kreisajā malā no pirmajām minūtēm laukumā devās Jēkabs Lagūns. Pēc savainojuma beidzot spēlēja arī Aleksandrs Solovjovs.

Spēle norisinājās ļoti sarežģītos laikapstākļos, kā jau vēja pilsētā pienākas. Neskatoties uz to, RFS visas spēles gaitā piederēja izteikts pārsvars. Pirmajā puslaikā vairākas labas iespējas tika izniekotas. Vistuvāk mērķim bija Jānis Ikaunieks, pēc kura sitiena bumba lidoja nedaudz virs vārtiem.

Mača otrajā daļā mājinieki kompakti aizsargājās, bet RFS metās uz priekšu un vairākas reizes varēja izcelties. Labs moments bija Jānim Ikauniekam, taču viņš uzsita tieši virsū vārtsargam. Tuvu vārtu guvumam bija arī Tomašs Šimkovičs un Žiga Lipuščeks, kurš spēles izskaņā devās spēlēt uzbrukumā.

Diemžēl pretinieki 81. minūtē izmantoja savu vienīgo iespēju spēlē, kad no tuvas distances vārtus guva Dodo. Atlikušajā laikā mūsu komandai atspēlēties neizdevās. Tas nozīmē, ka Virslīgas sezonu noslēgsim 2. vietā.

Video: