RFS panākusi vienošanos ar perspektīvajiem J.Ogaki un A.Džatu

25 februāris 2021

Futbola klubs RFS parakstījis līgumus ar diviem perspektīviem futbolistiem, kuri jau kādu laiku trenējas kopā ar komandu. Par pilnvērtīgiem RFS spēlētājiem kļuvuši Juki Ogaki (Yuki Ogaki) un Alfuseinijs Džata (Alfusainey Jatta). 

21 gadu vecais Gambijas futbolists A. Džata var spēlēt balsta pussarga un centra aizsarga pozīcijās. RFS viņš pievienojās treniņnometnē Turcijā un jau aizvadīja vairākas pārbaudes spēles.

Karjeru A. Džata iesāka Gambijas klubā Fortune, bet 2019. gadā parakstīja līgumu ar Čehijas komandu MFK Vyškov. Tiesa, viņš uzreiz tika izīrēts ASV pēc spēka trešās līgas klubam no Dalasas North Texas FC, kur bija stabila pamatsastāva vērtība un vienā no līgas spēcīgākajiem klubiem izcīnīja vairākas trofejas.

Pēc sezonas ASV viņš atgriezās Eiropā, kur līdz šim veiksmīgi spēlēja Austrijas Pingzau rindās. Pingzau spēlē pēc spēka trešajā līgā un ir īpaši inovatīvs klubs. Tas pieder faniem, turklāt par vienu no tā īpašniekiem var kļūt jebkurš cilvēks wefunder.com platformā.

20 gadus vecais japāņu spēlētājs J. Ogaki RFS pievienojās Rīgā vēl pirms nometnes Turcijā.

Y. Ogaki 2020. gada sezonu pavadīja īrē Japānas pēc spēka trešās līgas klubā “Iwate Grulla Morioka”, kur 21 spēlē guva vienus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Futbolists tika īrēts no Japānas augstākās līgas kluba “Nagoya Grampus”.

“Nagoya Grampus” sastāvā viņš ir aizvadījis trīs oficiālas spēles Japānas kausa turnīrā pret šīs valsts augstākās līgas komandām. Y. Ogaki ir spēlējis Japānas U-17 izlasē.

“Mēs esam gandarīti, ka RFS pievienojušies divi jauni un perspektīvi futbolisti. Viņiem ir liels potenciāls. Arī nākotnē turpināsim meklēt jaunos talantus, kuri varētu papildināt komandas sastāvu. Runājot par J. Ogaki un A. Džatu, viņi nāk no ļoti dažādām futbola skolām, taču redzam, ka tie ir spēlētāji, kuri var augt un sasniegt labu līmeni”, – rfs.lv runāja komandas sporta direktors Aleksandrs Usovs.