RFS papildina Igaunijas izlases aizsargs

23 jūlijs 2021

Futbola klubs RFS parakstījis līgumu ar 28 gadus veco Igaunijas izlases kreisās malas aizsargu Arturu Piku (Artur Pikk). Vienošanās panākta līdz sezonas noslēgumam.

Savas karjeras laikā A. Piks ir pārstāvējis visas Igaunijas izlases, bet nacionālajā valstsvienībā viņam kopumā 44 spēles un viens vārtu guvums. Pēdējo reizi izlases kreklā viņš laukumā devās šī gada Baltijas kausa turnīrā, kur piedalījās visās spēlēs, bet Igaunija izcīnīja šo vēsturisko trofeju.

Klubu karjerā RFS jaunpienācējs ir iekrājis lielu pieredzi ārzemēs. Viņš ir spēlējis Polijas, Baltkrievijas, Slovākijas, Somijas un Ungārijas augstākajās līgās. Ar BATE viņš ir kļuvis par divkārtējo Baltkrievijas čempionu, kā arī izcīnījis superkausu.

Pārstāvot Tallinas “Levadia” viņš divas reizes triumfēja Igaunijas čempionātā, kā arī priecājās par izcīnīto kausu un superkausu.

Par pēdējo viņa karjeras pieturvietu kļuva Ungārijas “Diosgyori” komanda, bet pirms tam viņš sezonu pavadīja Somijas “KuPS” rindās, kur šobrīd spēlē mūsu bijušais pussargs Jānis Ikaunieks.

Šodien A. Piks jau piedalījās pirmajā treniņā kopā ar RFS.