RFS papildina perspektīvs uzbrucējs no Baltkrievijas

16 februāris 2022

Latvijas čempionvienībai RFS vēl viens sastāva papildinājums. Klubam īrē no Krievijas Premjerlīgas kluba “Nizhny Novgorod” pievienojies 19 gadus vecais baltkrievu uzbrucējs Aleksandrs Šestjuks. 

Īres līgums ar uzbrucēju parakstīts līdz sezonas beigām ar izpirkuma iespēju. Kopā ar RFS A. Šestjuks trenējas no pirmās treniņnometnes Turcijā dienas.

Visu savu līdzšinējo karjeru viņš pavadīja dzimtenes klubā Brestas “Dinamo”. Pagājušajā gadā viņš debitēja Baltkrievijas čempionātā un kopumā 29 spēlēs guva četrus vārtus, kā veica trīs rezultatīvas piespēles. Pa vienam precīzam sitienam viņa rēķinā arī UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijā pret Čehijas klubu “Viktoria Plzen” un Baltkrievijas kausa turnīrā.

RFS jaunais uzbrucējs spēlē arī Baltkrievijas U-21 izlasē, kur piecās spēlēs ir guvis divus vārtus.

Noslēdzoties sezonai ar viņu līgumu parakstīja Krievijas Premjerlīgas klubs “Nizhny Novgorod”.

“Man šis ir jauns izaicinājums. Manas ambīcijas vispirms ir komandas uzvaras, taču saprotams, vēlos gūt vārtus un palīdzēt klubam pēc iespējas vairāk. Puiši labi uzņēma, palīdzēja, nāca aprunāties jau no pirmā treniņa. Jūtos ļoti labi, jo kopā ar “Nizhny Novgorod” klubu jau piedalījos divās treniņnometnēs,” – RFS TV runāja kluba jaunpienācējs.

Spēlētāja pirmo interviju ar latviešu subtitriem skaties zemāk (izvēlnes joslā jānospiež subtitru poga).

Video: