RFS pārliecinoši iekļūst Latvijas kausa 1/4

9 augusts 2021

Jauno Latvijas kause sezonu veiksmīgi iesākusi RFS vienība, kas Hanzas vidusskolas stadionā ļoti pārliecinoši astotdaļfinālā ar 2:0 (1:0) pārspēja zemākas līgas vienību “Skanstes SK”.

Jau ceturtdien RFS sagaida ļoti svarīga spēle UEFA Eiropas Konferences līgas turnīrā, tādēļ kausa mačā Viktors Morozs pamatsastāvā veica ievērojamas izmaiņas. Pirmo reizi oficiālā spēlē no pirmajām minūtēm laukumā devās Alfuseinijs Džata.

RFS no pirmās līdz pat pēdējai minūtei pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, taču komandai pietrūka precizitātes uzbrukumu noslēgumos. Jau 5. minūtē rezultāts varēja būt 2:0, ja vien Deniss Rakels būtu izmantojis savas iespējas.

Par spēles varoni šoreiz kļuva 19 gadus vecais Renārs Varslavāns. Viņš 25. minūtē apspēlēja vairākus pretiniekus un panāca 1:0, bet otrā puslaika vidusdaļā no laukuma centra aizskrēja vienatnē pret vārtsargu un ar atkātotu sitienu pielika punktu jebkādai intrigai – 2:0.

Šādi mačs arī noslēdzās. RFS pretinieks kausa ceturtdaļfinālā noskaidrosies pēc izlozes, kura ir ieplānota ceturtdien. Spēles protokolu, gaitu, statistiku, fotogaleriju un video materiālus var ērti atrast ŠEIT.

Video: