RFS pastiprina S. Paničs

17 jūnijs 2022

Latvijas čempionvienībai RFS pievienojies Latvijas futbola līdzjutējiem labi pazīstamais serbu balsta pussargs Stefans Paničs.

29 gadus vecais S. Paničs ir trīskārtējs Latvijas čempions “Riga FC” sastāvā. Šajā klubā viņš ir aizvadījis 78 oficiālas spēles, kurās izcēlās ar 11 vārtu guvumiem. 2020. gada sezonā viņš laukumā devās ar kapteiņa apsēju.

“Riga FC” rindās viņš balsta zonā ir spēlējis kopā ar tagadējo RFS pussargu Tomislavu Šāriču.

2020. gada sezonai noslēdzoties S. Paničs pārcēlās uz Kipras augstākās līgas klubu “Pafos”, kur uzreiz kļuva par pamatsastāva spēlētāju kopumā šīs vienības kreklā aizvadot 50 oficiālas spēles.

Iepriekš savas karjeras laikā viņš ir spēlējis arī Serbijas un Čehijas augstākajās līgās, kā arī debitējis un aizvadījis vienu maču Serbijas nacionālajā izlasē.

Interesanti, ka karjeras sākumā S. Paničs pārstāvēja Serbijas “Metalac” komandu, no kuras RFS nesen pievienojās Jovans Vlalukins un Stefans Cvetkovičs.

Līgums parakstīts uz 2,5 sezonām.

Jau šo sestdien 18. jūnijā RFS savā laukumā “Jāņa Skredeļa” stadionā Rīgā plkst. 18.00 uzņems “Liepāju”. Biļetes uz spēli iepriekšpārdošanā lētākas. Tās vari iegādāties ŠEIT.