RFS pastiprina “Vardar” kapteinis D. Micevskis

15 janvāris 2021

RFS klubs panācis vienošanos ar 28 gadus veco Ziemeļmaķedonijas izlases pussargu Darko Micevski, kurš iepriekš pārstāvēja Skopjes “Vardar” un bija komandas kapteinis. 

D. Micevskis spēlē balsta pussarga pozīcijā un lielāko karjeras daļu pavadīja spēlējot Ziemeļmaķedonijas un Serbijas čempionātos. Serbijas Superlīgā viņam 69 spēles un četri gūtie vārti, bet Ziemeļmaķedonijā 101 mačā 15 vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Tāpat viņam ir pieredze spēlējot Baltkrievijas un Libānas augstākajās līgās.

Pārstāvot “Rabotnicki” RFS jaunpienācējs 2011. gadā aizvadīja divus mačus UEFA Eiropas līgas play-off kārtā pret Romas “Lazio”.

2013. gadā viņš kopā ar “Teteks” izcīnīja Ziemeļmaķedonijas kausu, turklāt finālā pret “Shkendija” guva vienīgos vārtus (1:1), bet komanda triumfēja 11 metru soda sitienu sērijā. 2019. – 2020. gada sezonā viņš ar Skopjes “Vardar” kļuva par valsts čempionu.

Visvairāk spēļu D. Micevskis ir aizvadījis tieši “Vardar” kreklā – 71. OFK “Beograd” rindās viņam 42 mači.

Svarīgi atzīmēt, ka 2020. gadā balsta pussargs debitēja arī Ziemeļmaķedonijas izlasē, kur gāja uz maiņu divās Nāciju līgas spēlēs ar Gruziju un Armēniju, turklāt viņa pārstāvētā Ziemeļmaķedonijas izlase nodrošināja ceļazīmi uz Eiropas čempionātu.