RFS piedzīvo pirmo zaudējumu sezonā

20 aprīlis 2022

“Optibet Virslīgas” 7. kārtas spēlē pirmo zaudējumu sezonā piedzīvojuši Latvijas čempioni RFS, kas neveiksmīgi iesāka spēli pret “Valmiera FC”, ātri nonāca iedzinējos ar 0:2, un pretiniekiem piekāpās ar 1:3. 

Šajā mačā RFS joprojām nevarēja palīdzēt pussargs Karolis Uzela, kuram pievienojās diskvalificētais Alfuseinijs Džata. Tikmēr Kevins Frīzenbihlers arī vēl nav pilnībā atguvies un bija spējīgs aizvadīt tikai limitētu minūšu daudzumu.

RFS ļoti neveiksmīgi iesāka spēli un pēc diviem zibenīgiem Daisukes Jokotas vārtiem 11. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2. Pirmais puslaiks no RFS puses nebija kvalitatīvs, to lieliski parāda taktiskā maiņa puslaika vidusdaļā, kad Vladislavu Sorokinu nomainīja Vladislavs Fjodorovs. Lai gan pamazām RFS sniegums uzlabojās, tomēr pēc pirmās spēles puses “Valmiera FC” pelnīti bija vadībā.

Pavisam cits skats laukumā pavērās otrajā puslaikā. RFS pilnībā pārņēma iniciatīvu, spēlēja precīzāk un agresīvāk, spieda pretiniekus un izteikti dominēja laukumā. Salīdzinoši ātri valsts čempioni vienus vārtus atguva, kad Emersona nopelnīto 11 metru sitienu realizēja Petrs Marešs (1:2).

Izcili momenti otrajā puslaikā bija gan Tomislavam Šāričam, gan Andrejam Iličam, gan Žigam Lipuščekam. Kopumā spēles otrajā pusē RFS izveidoja vismaz piecas lieliskas vārtu gūšanas iespējas bez jau pieminētās pendeles, taču “Valmiera FC” vārtos  lielisku reakciju vairākkārt demonstrēja Rihards Matrevics.

Jo vairāk tuvojās spēles izskaņa, jo vairāk RFS metās uz priekšu, taču šoreiz izglābties neizdevās, turklāt pēdējās minūtēs Ndojs pretuzbrukumā panāca 1:3.

Spēles protokolu, statistiku, saistītos foto un video materiālus ērti vienuviet varat atrast ŠEIT.

Video: