RFS pievienojas D.Ontužāns

14 jūlijs 2023

Par RFS kluba jaunāko papildinājumu kļuvis Latvijas nacionālās izlases pussargs Daniels Ontužāns, kurš savas karjeras laikā pārstāvēja arī slaveno Minhenes “Bayern”. 

23 gadus vecais pussargs savas dzīves lielāko daļu pavadīja Vācijā, kur arī tika ielikti pamati viņa futbolista karjerai. D. Ontužāns ir slavenā Vācijas kluba Minhenes “Bayern” audzēknis. RFS jaunpienācējs no 2010. gada spēlēja “Bayern” akadēmijā, bet 2020. gada oktobrī debitēja arī pirmajā komandā, nākot uz maiņu kausa turnīrā.

Vēlāk viņš divas sezonas pārstāvēja “Freiburg II” komandu ar kuru spēlēja Vācijas pēc spēka trešajā līgā. Tur viņam 32 spēles un trīs gūtie vārti. Latvijas nacionālajā izlasē viņš ir aizvadījis septiņas spēles.

D. Ontužāns ir uzbrūkošā stila spēlētājs, kurš var spēlēt gan kreisajā, gan labajā malā. Ar RFS ir parakstīts līgums līdz sezonas beigām ar iespēju līgumu pagarināt uz vēl diviem gadiem. Kopā ar komandu viņš jau piedalās treniņos un devās arī uz UEFA Eiropas Konferences līgas spēli Ziemeļmaķedonijā.