RFS pievienojas perspektīvais lietuvietis K. Uzēla

25 janvāris 2022

Latvijas čempionei RFS pievienojies viens no Lietuvas perspektīvākajiem futbolistiem Karolis Uzēla. 21 gadu vecais pussargs ar RFS parakstījis trīs gadu līgumu.  

Karjeras lielāko daļu K. Uzēla pavadīja Lietuvas spēcīgākajā klubā Viļņas “Žalgiris” ar kuru divas reizes kļuva par valsts čempionu. Aizvadītajā sezonā pussargs bija stabila Viļņas kluba pamatsastāva vērtība un Lietuvas čempionātā aizvadīja 24 spēles, kurās guva piecus vārtus. Kopumā viņš šajā klubā ir sakrājis 64 spēles.

Neskatoties uz savu vecumu, RFS jaunpienācējs ir iekrājis arī ievērojamu starptautisko spēļu pieredzi. UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā viņam trīs spēles un viens vārtu guvums, Čempionu līgas kvalifikācijā viņam trīs spēles, bet Konferences līgā divi mači, kuros veikta viena rezultatīva piespēle.

Tāpat viņš pagājušajā gadā debitēja Lietuvas nacionālajā izlasē, kuras rindās laukumā devās divas reizes. U-21 izlasē viņam 11 spēles un vieni gūtie vārti.

2018. gada vasarā viņš tika izīrēts Itālijas SPAL klubam, kurā pavadīja vienu sezonu. Gada laikā viņš divas reizes tika pieteikts “Serie A” spēlēm, taču savu iespēju Itālijas augstākajā līgā tā arī nesagaidīja.

“Karolis ir viens no talantīgākajiem jaunajiem spēlētājiem Baltijā. Viņš bija svarīgs futbolists Viļņas “Žalgira” sastāvā, lai gan šajā komandā nostiprināties jaunam spēlētājam nav viegli. Viņam ir liels potenciāls un esam pārliecināti, ka mūsu klubā viņam būs visas iespējas attīstīties un vienlaicīgi palīdzēt cīnīties par mūsu mērķiem,” – rfs.lv runāja kluba ģenerāldirektors Māris Verpakovskis.

“Esmu ļoti gandarīts. RFS ir ļoti profesionāla un ambicioza organizācija. Ne velti klubs pagājušajā sezonā pirmo reizi kļuva par valsts čempionu, kā arī izcīnīja Latvijas kausu. RFS klubā ir lieliski treniņu apstākļi, jauna bāze. Šeit jaunam spēlētājam ir visas iespējas attīstīties un realizēt savu potenciālu. Darīšu visu, lai nostiprinātos sastāvā un palīdzētu komandai cīnīties par trofejām Latvijā un vietu Eirokausu grupu turnīrā,” – ar smaidu sejā runāja K. Uzēla.

Līgums ar pussargu parakstīts uz trim sezonām.

Video: