RFS pirmo apli noslēdz ar uzvaru Rīgas derbijā!

28 aprīlis 2022

“Optibet Virslīgas” pirmo apli Latvijas čempionvienība RFS noslēgusi ar skaistu uzvaru 2:1 (1:1) pār principiālo pretinieci “Riga FC”. Vārtus guva Emersons un Andrejs Iličs.

Spēles protokolu, gaitu, detalizētu statistiku, kā arī saistītos foto un video materiālus ērti vienuviet aplūkot ŠEIT.

Rīgas derbijā RFS nācās iztikt bez virknes svarīgu spēlētāju: Tomislava Šāriča, Karoļa Uzelas, kā arī Petra Mareša. Tehniskajā zonā atrasties diskvalifikācijas dēļ nevarēja galvenais treneris Viktors Morozs, tādēļ viņa pienākumus šoreiz veica asistents Vladimirs Žavoronkovs.

RFS pamatsastāvā pirmo reizi oficiālā spēlē devās Izmaels, kurš līdz šim bija iekrājis vien dažas minūtes nākot uz maiņu.

Spēle RFS iesākās ļoti neveiksmīgi, jo jau pirmajā minūtē mēģinot izsist bumbu no vārtu priekšas Žiga Lipuščeks to neveiksmīgi raidīja savos vārtos (0:1). Tomēr pēc ielaistajiem vārtiem RFS nekrita panikā un pamazām pārņēma spēles iniciatīvu. Rezultātu izdevās izlīdzināt jau 12. minūtē, kad ar ļoti tehnisku sitienu 1:1 panāca Emersons.

Kopumā spēle bija līdzvērtīga, taču RFS bija agresīvāki, sportiski niknāki un asāki uzbrukumā. Pirmajā puslaikā pa vārtu stabu trāpīja Andrejs Iličs, Kaspara Dubras sitienu elegantā lēcienā atvairīja Roberts Ozols, kurš komandu glāba arī pēc spēcīga Kevina Frīzenbihlera sitiena. Šeit gan jāmin, ka pretinieki arī puslaika vidusdaļā trāpīja pa vārtu pārliktni.

Otrajā puslaikā RFS turpināja demonstrēt labāku futbolu un jau pavisam drīz no tuvas distances tikai mazliet virs vārtiem sita Andrejs Iličs. Lai gan šī bija jau otrā serba neizmantotā iespēja, 60. minūtē tieši viņš ar galvu praktiski no vārtu līnijas panāca 2:1 pēc Vladislava Fjodorova centrējuma.

82. minūtē “Riga FC” palika desmit spēlētāju sastāvā, kad par ļoti rupju pārkāpumu pret Emersonu laukumu nācās atstāt Antonijam Černomordijam. Atlikušajā laikā iespējas bija abām komandām, taču rezultāts vairs nemainījās un RFS svinēja sezonas saldāko uzvaru ar 2:1!

Nākamo spēli RFS aizvadīs jau 1. maijā, kad plkst. 16.00 “LNK Sporta Parkā” uzņems Jūrmalas “Spartaku”. Biļetes iepriekšpārdošanā lētākas un pieejamas ŠEIT.