RFS pirms starta Čempionu līgā grauj “Daugavpili”

1 jūlijs 2022

Savā pēdējā “Optibet Virslīgas” spēlē pirms debijas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā Latvijas čempionvienība ar 4:0 (1:0) sagrāva “BFC Daugavpils”. Divus vārtus guva Deniss Rakels, bet pa vienam precīzam sitienam Petram Marešam un Emersonam.

Šajā spēlē RFS nevarēja palīdzēt savainotie uzbrucēji Andrejs Iličs un Ismaels, kā arī balsta pussargs Karolis Uzela. Otro reizi pēc kārtas RFS vārtos stājās Pāvels Šteinbors, bet balsta pussargu pāri atkal veidoja Stefans Paničs un Tomislavs Šaričs. Uzbrucēja pozīcijā maču iesāka Kevins Frīzenbihlers.

Pirmajā puslaikā RFS piederēja bumbas kontrole, taču ar momentu veidošanu īsti neveicās un kopumā cīņa bija diezgan līdzīga. Puslaika izskaņā praktiski vienīgā bīstamā situācija beidzās ar 11 metru sitienu, kad soda laukumā tika nogāzts Kevins Frīzenbihlers, bet pendeli realizēja Petrs Marešs (1:0).

Daudz patīkamāks skats bija pēc pārtraukuma. RFS sāka dominēt un spēle kļuva aizvien atklātāka. Vispirms pretiniekam neveiksmīgi izsitot bumbu tā trāpīja pa Denisu Rakelu un nonāca vārtos (2:0), bet nedaudz vēlāk 3:0 no tuvas distances ar galvu panāca Emersons. Un tas vēl nebija viss, jo punktu mačā pielika Deniss Rakels, kurš ar galvu neatvairāmi sita pēc K. Frīzenbihlera piespēles (4:0). Interesanti, ka austrietis šajā mačā veica divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja pendeli.

Spēles detalizētu statistiku, saistītos foto un video materiālus ērti vienuviet varat atrast ŠEIT.

Jau 9. jūlijā Latvijas kausa izcīņā Rīgā Jāņa Skredeļa stadionā RFS uzņems Jūrmalas “Spartaku”, bet 12. jūlijā Slokas stadionā Jūrmalā UEFA Čempionu līgā tiksies ar Somijas HJK. Biļetes pieejamas ŠEIT.