RFS rekordists V.Sorokins gatavs jauniem izaicinājumiem

24 novembris 2023

26 gadus vecais aizsargs Vladislavs Sorokins ir īsta RFS kluba leģenda. Viņš RFS pārstāvēja kopš kluba debijas Virslīgā 2016. gadā. Noslēdzoties līgumam futbolists pieņēma lēmumu meklēt jaunus karjeras izaicinājumus.

Savu pirmo oficiālo spēli RFS kreklā V.Sorokins aizvadīja vēl 2016. gada augustā, kopumā RFS organizācijā pavadot astoņas sezonas. Viņš ir arī RFS kluba rekordists spēļu ziņā – 184 mačos aizsargs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un desmit rezultatīvām piespēlēm. Klubā viņš ir kopš RFS debijas Virslīgā.

Sniegums RFS sastāvā aizsargam deva iespēju debitēt arī Latvijas nacionālajā izlasē, kur V.Sorokinam kopumā deviņas spēles.

Kopā ar RFS V.Sorokins ir divkārtējs Latvijas čempions un divkārtējs kausa ieguvējs. Viņš palīdzēja komandai iekļūt arī UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā, kur viņam četras spēles, ieskaitot vēsturisko neizšķirtu Florencē ar slaveno “Fiorentina” (1:1).

2023. gada Virslīgas sezonā V.Sorokinam 17 spēles. Šajās spēlēs gūtas 15 uzvaras un piedzīvoti divi neizšķirti.

Noslēdzoties līgumam V.Sorokins pieņēma lēmumu meklēt jaunus karjeras izaicinājumus ārzemēs. Vēlamies pateikties futbolistam par ilgajiem gadiem mūsu klubā, atdevi un cīņassparu. Vēlam tikai to labāko tālākajā karjerā! Lai viss izdodas!

Video: