RFS sadarbosies ar dabīgā minerālūdens ražotāju “885”

15 marts 2022

Latvijas futbola čempione RFS pirms jaunās sezonas sākuma noslēgusi sadarbības līgumu ar “885”.

“885” ir modernākais un progresīvākais dabīgā minerālūdens zīmols reģionā. Viens no “885” principiem ir rūpes par dabu un atjaunojamajiem resursiem.  “885” pudeles un iepakojums tiek izgatavotas no 50% pārstrādāta PET materiāla – šobrīd tas ir vienīgais ražotājs Baltijā, kas pielieto šādu tehnoloģiju. Dabīgais minerālūdens tiek iegūts Ziemeļvidzemes dabas rezervātā no 270 metru, jeb 885 pēdu dziļa urbuma un iepildīts turpat pilnīgi jaunā energoefektīvā ražotnē.

“Esam priecīgi uzsākt sadarbību ar mūsdienīgāko dabīgā minerālūdens zīmolu, kas strādā atbilstoši augstākajiem kvalitātes un ilgtspējas standartiem. Kvalitatīvs ūdens ir neatņemama ikvienas profesionālas komandas ikdienas sastāvdaļa. Esmu pārliecināts, ka šis ir ilgstošas un ciešas sadarbības sākums” – par parakstīto līgumu priecājās RFS kluba ģenerāldirektors Māris Verpakovskis.

“RFS veido mūsdienīgu, profesionālu un aizraujošu futbola stāstu Latvijā. Mēs vēlamies būt blakus šim stāstam kopā ar komandu, cerot uz patiesu futbola izaugsmi Latvijā. Būsim kopā ar komandu uzvarās un izaicinājumos un aicinam sekot līdzi RFS panākumiem visus “885” lietotājus,” – SIA “885” Marketinga vadītāja Jana Garanča.
SIA “885” nodrošinās RFS klubu ar dabīgo minerālūdeni ne tikai treniņos un spēlēs, bet arī visos kluba pasākumos.

Video: