RFS uzsāk gatavošanos 2021. gada sezonai

8 janvāris 2021

Otrdien 5. janvārī RFS klubs aizvadījis pirmos treniņus 2021. gadā tādējādi uzsākot sagatavošanās posmu jaunajai sezonai. 

Dienu iepriekš visai komandai, ieskaitot trenerus un administrāciju, tika veikti Covid-19 testi. Tikai saņemot atbildes, ka neviens kluba pārstāvis nav inficējies, otrdien tika aizvadīti pirmie treniņi.

“Tā ir jaunā realitāte pie kuras jau esam pieraduši. Veselība ir pirmajā vietā, tādēļ pirms atsākt treniņprocesu vēlējāmies pārliecināties, ka neviens spēlētājs nav inficējies”, – RFS TV stāstīja komandas galvenais treneris Viktors Morozs.

No rīta komanda aizvadīja vieglu treniņu trenažieru zālē, bet vakarā bija iespēja pēc garāka pārtraukuma pastrādāt ar bumbām.

“Sagatavošanās posmā bieži būs pa diviem treniņiem dienā, taču būs arī brīvās dienas. Viss ir sabalansēts, lai būtu iespējams pēc iespējas labāk sagatavoties sezonai”, – turpināja V. Morozs.

Pirmajos treniņos piedalījās ne tikai komandas jaunpienācēji: Valentīns Raļkevičs, Vītauts Čerņausks, Lukass Villela, Elvis Stuglis un Petrs Marešs, bet arī futbolisti, kas atgriezušies no īres: Marko Regža, Olabandži Ogundži, Emeke Basils un Kalebs.

Vairāk par pirmajiem treniņiem ar Viktora Moroza un Elvja Stugļa komentāriem šajā RFS TV reportāžā. Abonē RFS YouTube kanālu un visus video noskaties pirmais.

 

Video: