RFS uzsākusi gatavošanos jaunajai sezonai

6 janvāris 2022

Latvijas čempionvienība futbolā RFS uzsākusi gatavošanos jaunajai sezonai. Šogad RFS piedalīsies ne tikai “Optibet Virslīgā” un Latvijas kausa izcīņā, bet arī debitēs UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā. 

Pirmo treniņu jaunie valsts čempioni aizvadīja otrdien 4. janvārī. Decembrī vairākus treniņus kopīgi aizvadīja vietējie Latvijas spēlētāji, taču kopīgs darbs sācies tagad. Lai gan sezona noslēdzās vēl novembrī, pēc vairāku nedēļu atpūtas spēlētājiem vajadzēja uzturēt sevi formā izpildot treneru sastādīto individuālo treniņu plānu.

Pirmajā treniņā piedalījās ne tikai jaunais Viktora Moroza asistents Vladimirs Žavoronkovs, taču arī vairāki jaunpienācēji: Vitālijs Maksimenko, Vladislavs Fjodorovs, Valerijs Lizunovs.

“Biju sailgojies pēc komandas treniņiem. Jauna komanda, gribējās ātrāk ar visiem satikties, paskatīties čempioniem sejās un uzsākt darbu. Pārsvarā visus puišus pazīstu, varbūt vēl dažiem jaunajiem nezinu vārdus, taču viss procesā, noteikti iepazīsimies. Mērķi vienmēr ir tikai augstākie,” – RFS TV runāja komandas jaunpienācējs V. Fjodorovs.

Pirmajā komandas treniņā vēl nepiedalījās vairāki leģionāri, kuri pievienosies tuvākajā laikā. Ar komandu šobrīd trenējas arī jaunie Ņikita Pašņevs un Gļebs Žaleiko, kā arī Dele Izraels, kurš iepriekš pārstāvēja “Liepājas” un BFC “Daugavpils” klubus. Viņš komandai pievienojies uz pārbaudes laiku.

Visu reportāžu par pirmo sezonas treniņu skaties zemāk. Spiežot ŠEIT vari aplūkot pirmā treniņa fotogaleriju.

Video: