RFS vizīte iepriecina pamatskolas “Domdaris” bērnus

5 jūnijs 2023

Piektdien RFS futbolisti apciemoja Rīgas pamatskolas “Domdaris” skolēnus, kuriem novadīja neaizmirstamu sporta stundu.

Pirms kāda laika pie RFS vērsās viena no pamatskolas “Domdaris” skolotājām, kura atklāja, ka paši skolēni esot lūguši pie viņiem ciemos uzaicināt RFS komandu. Tā kopīgi radās doma bērniem noorganizēt neaizmirstamu sporta stundu ar īpašiem ciemiņiem.

Vairāk kā 60 skolēnus piektdienas rītā apciemoja RFS un Latvijas izlases spēlētāji Mārcis Ošs un Roberts Savaļnieks, kā arī komandas leģionāri Sedriks Kouadio, Emersons un Žiga Lipuščeks. Kopā ar viņiem par īpašo sporta stundu parūpējās arī RFS fanu līderis Gints Jankovskis.

Kopā ar futbolistiem bērni piedalījās jautrās komandas stafetēs, spēlēja futbolu, bet vēlāk futbolisti atbildēja uz visdažādākajiem jautājumiem, dalīja autogrāfus un iemūžinājās kopīgās fotogrāfijās. Neizpalika arī RFS sarūpētās piemiņas dāvanas.

“Šādas vizītes skolās ir ļoti patīkamas. Mēs visi kādreiz bijām skolēni. Šī sporta stunda bija īpaši jautra un pozitīva, jo bērni mūs ļoti gaidīja un bija lielā sajūsmā. Ir prieks redzēt tik talantīgus, sirsnīgus un draudzīgus jaunus cilvēkus. Izbaudījām šo laiku un sarunājām atkal tikties kādā no mūsu tuvākajām mājas spēlēm,” – fkrfs.lv stāstīja M.Ošs.

“Šādi pasākumi sagādā prieku ne tikai bērniem, bet arī mums pašiem. Ir patīkami būt par daļu no tā. Man vienmēr ir liels gandarījums stāstīt un iepazīstināt ar mūsu RFS organizāciju. Tas, kas notiek laukumā, ir svarīga daļa, taču RFS ir kas daudz vairāk par parastu futbola komandu. Šādas aktivitātes plānojam arī turpmāk, jo sociālais darbs ir ne mazāk svarīgs par notiekošo laukumā,” – aizsargam pievienojās fanu līderis G.Jankovskis.

Foto galerija pieejama ŠEIT. Zemāk iespējams aplūkot video reportāžu.

Video: