Rīgā gaidāmi īpaši futbola svētki – biļetes uz lielo Rīgas derbiju jau tirdzniecībā

17 maijs 2022

Jau 27. maijā Rīgā “Skonto” stadionā norisināsies īpaši futbola svētki – lielais Rīgas derbijs, kurā “Optibet Virslīgas” spēlē tiksies divi principiāli sāncenši “Riga FC” un RFS.  

“Riga FC” un RFS cīņas pēdējos gados kļuvušas par centrālo notikumu Latvijas klubu sportā, kuru ar lielu nepacietību gaida sporta līdzjutēji visā Latvijā. Emocijas, drāma, milzīga vēlme uzvarēt un adrenalīns ir neatņemama katra Rīgas derbija sastāvdaļa.

Biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”, spēles mājinieki “Riga FC” un RFS aicina šo principiālo dueli izbaudīt kopā “Skonto” stadionā radot neaizmirstamus futbola svētkus un mēģinot pārspēt Virslīgas apmeklētības rekordu! Turklāt šī būs pirmā spēle šogad uz dabīgā zālāja “Skonto” stadionā.

Spēles apmeklētājus sagaidīs visdažādākās izklaides iespējas, vērtīgas balvas, ēdieni un dzērieni, kā arī iespēja iegādāties “Riga FC” un RFS atribūtiku vai pat īpašas speciāli Rīgas derbijam veltītas šalles.

Lielais Rīgas derbijs starp “Riga FC” un RFS “Skonto” stadionā norisināsies jau 27. maijā plkst. 20.00. Biļetes cena sākot ar 5 eiro, biļetes jau ir pieejamas bilesuserviss.lv vai spiežot ŠEIT.

Video: