Rīgā ieradīsies vairāk kā 1000 skotu futbola fanu

14 septembris 2022

Jau šo ceturtdien “Skonto” stadionā Latvijas čempionvienība futbolā RFS aizvadīs savu mājas debijas spēli UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā uzņemot Skotijas bronzas medaļnieci “Heart of Midlothian”.

Iekļūšana Eirokausu grupu turnīrā ir īpašs sasniegums ne tikai RFS, bet arī Skotijas “Hearts”, jo šī Edinburgas komanda pēdējo reizi grupu turnīrā piedalījās vēl 2004. – 2005. gada UEFA kausa sezonā.

Ažiotāža no “Hearts” līdzjutējiem par izbraukuma spēli Latvijā bija milzīga. Kopā RFS viesu faniem ļāva organizēti iegādāties 1000 biļetes, kuras visas tika ātri izpirktas. “Hearts” fani ieņems ierastās viesu fanu vietas “Skonto” stadiona U un V sektoros ar ieeju no Hanzas ielas, kā arī blakus esošajos T un S.

Futbola līdzjutējus “Skonto” stadionā ceturtdien aicinām ierasties laicīgi. Ieteicamais ierašanās laiks vismaz 45 minūtes pirms spēles sākuma. Stadiona vārti tiks vērti vaļā 20.00.

Tāpat esam sagatavojuši 2000 spēles programmiņu, kuras skatītājiem tiks dalītas par brīvu. Tās saņems tie, kuri stadionā ieradīsies pirmie. Stadionā būs iespējams iegādāties arī RFS kluba atribūtiku, kā arī ēdienus un dzērienus.

Šobrīd pārdošanā uz spēli ar “Hearts” ir palicis ļoti limitēts biļešu skaits. Nepaliec aiz žoga! Biļetes ir pieejamas ŠEIT.

Video: