Sezona noslēgta ar uzvaru Tukumā

29 novembris 2020

2020. gada sezonas noslēdzošajā 27. kārtā RFS viesojās Tukumā, kur mākslīgā seguma laukumā ar 2:0 (1:0) pieveica FK Tukums 2000/TSS.

Pretiniekiem šī spēle bija jāuzvar, lai FK Metta klupšanas gadījumā nodrošinātu vietu Optibet Virslīgā arī nākamajā sezonā. Tikmēr RFS komandas treneri ļāva pamatsastāvā doties vairākiem jauniem futbolistiem – Renāram Varslavānam, Jēkabam Lagūnam un Adamā Dumbijā.

Pirmajā puslaikā norisinājās diezgan līdzvērtīga spēkošanās, bet iespējas gūt vārtus bija abām komandām. Varēja just, ka pretiniekiem ir milzīga motivācija. Lai nu kā, pirmā puslaika kompensācijas laikā Tomislāvs Šāričs tika nogāzts soda laukumā, bet piešķirto pendeli vārtu guvumā pārvērta Jānis Ikaunieks (1:0).

Pēc pārtraukuma RFS vārtos debitēja jaunais vārtsargs Sergejs Vilkovs, kuram tā bija pirmā pieredze Virslīgā. Otrā mača daļa bija ļoti aktīva, bet vislabāko iespēju izšķērdēja R. Varslavāns, kurš trāpīja pa vārtu konstrukciju. Tukumnieki droši gāja uz priekšu, bet par to tika sodīti kompensācijas laikā, kad nonācis pret vārtsargu savus otros vārtus guva J. Ikaunieks (2:0).

Pēc mača RFS futbolistiem tika pasniegtas Optibet Virslīgas sudraba medaļas. Simboliski, ka apbalvošanas ceremonija notika īstā sniegputenī, lai gan mačs notika spīdot saulei lieliskos laikapstākļos.