Sezonas ievadā uzņemsim Valmiera FC

14 marts 2021

Jau šodien RFS uzsāks ilgi gaidīto 2021. gada Optibet Virslīgas sezonu. Plkst. 15.00 Hanzas vidusskolas laukumā mūsu komanda tiksies ar ambiciozo Valmiera FC. Covid-19 ierobežojumu dēļ mačs notiks bez skatītājiem. 

2020. gadā RFS finišēja otrajā, bet Valmiera FC – trešajā vietā. Bronzas godalgas ir vēsturisks panākums Tamaza Pertijas trenētajai komandai, kas neslēpj ambīcijas arī jaunajā sezonā. Tieši mača ar RFS priekšvakarā Valmiera FC paziņoja par līguma pagarināšanu ar T. Pertiju uz vēl trim sezonām.

Arī Valmiera FC jaunajai sezonai gatavojās nometnē Turcijā, kur pavadīja vairākas nedēļas un aizvadīja virkni pārbaudes spēļu. Jauno sezonu valmierieši sagaida ar ievērojamām izmaiņām sastāvā, taču sakarā ar lielo rotāciju pārbaudes spēlēs ir grūti prognozēt, kā varētu izskatīties pretinieku sastāvs sezonas pirmajā mačā.

No jaunpienācējiem jāizceļ viens no talantīgākajiem jaunajiem Latvijas futbolistiem Raimonds Krollis, kurš iepriekš bija FK Metta līderis. Šis uzbrucējs veiksmīgi sevi pierādīja arī pārbaudes spēlēs jaunās komandas sastāvā. Jēkabs Lagūns Valmieras komandai ir izīrēts tieši no RFS, tikmēr Maksims Toņiševs, kurš iepriekš spēlēja RFS, ir kļuvis par Valmiera FC pilnvērtīgu futbolistu.

Gatavojoties sezonai RFS aizvadīja 10 pārbaudes spēles, svinēja septiņas uzvaras un trīs reizes cīnījās neizšķirti. Aizvadītajā nedēļas nogalē RFS ar 3:1 pārspēja BFC Daugavpils.

“Sezonai esam gatavi, taču nedomāju, ka ir jāskatās uz rezultātiem pārbaudes spēlēs. Katrs no šiem mačiem varēja beigties arī savādāk. Pārbaudes spēles ir nepieciešamas, labāk sagatavotos sezonai, un būtu maksimāli gatavi uz pirmo maču”, – pirms spēles runāja galvenais treneris Viktors Morozs.

Sezonas pirmās RFS spēles aizkulisēm seko RFS Instagram stories, bet mača tiešraidi vēro portālā sportacentrs.com. Iepazīties ar šīs sezonas RFS sastāvu aicinām mūsu mājaslapas sadaļā komanda, kur ir sagatavoti ļoti detalizēti katra spēlētāja profili.

Video: