Sīva cīņa Valmierā noslēdzas neizšķirti

13 septembris 2021

Optibet Virslīgā pēc izlašu pauzes RFS atgriezās ar kaujiniecisku neizšķirtu 1:1 Valmierā. Pirmā puslaika izskaņā Artūra Zjuzina nopelnīto 11 metru soda sitienu realizēja Kevins Frīzenbihlers, taču pēc pārtraukuma nosargāt pārsvaru neizdevās.

Viktors Morozs ar lielām izmaiņām pamatsastāvā nepārsteidza. Priekšā spēlēja K. Frīzenbihlers, par uzbrūkošo pussargu Artūrs Zjuzins, tikmēr malās, kā jau ierasts, Tomašs Šimkovičs un Emersons.

Pretinieki šoreiz maču uzsāka ar īpaši jaunu pamatsastāvu, kur vecākais spēlētājs bija dzimis vien 1999. gadā. Neskatoties uz to, mača sākums RFS nepadevās. Mājinieki izmantoja ļoti agresīvu presingu, bija aktīvi un diktēja savus noteikumus laukumā.

Vairākas reizes “Valmiera FC” bija tuvu vārtu guvumam – reizi no vārtu zaudējuma glāba vārtu stabs, citās situācijās pārliecinoši darbojās Vītauts Čerņausks vai sitienus bloķējuši aizsargi.

Smagā spēlē 42. minūtē RFS izdevās izvirzīties vadībā. Roberts Savaļnieks labi bumbu iespēlēja soda laukumā Artūram Zjuzinam, kurš tika nogāzts. 11 metru soda sitienu ļoti aukstasinīgi nomānījis vārtsargu realizēja K. Frīzenbihlers (1:0).

Arī otrajā puslaikā “Valmiera FC” turpināja būt aktīva presingā, taču viesiem izdevās vairāk pieturēt bumbu un mājinieku aktivitāte nebija tik bīstama un izteikta.

Diemžēl 66. minūtē rezultāts kļuva 1:1. Pēc stūra sitiena tika zaudēta cīņa pie tuvā staba, Raimonds Krollis bumbu nometa tuvāk vārtiem un Džibrils Gejs panāca izlīdzinājumu. Jāpiemin, ka brīdi agrāk T. Šimkovičs no aptuveni 20 metriem ar vienu pieskārienu trāpīja pa vārtu konstrukciju.

Mača atlikušajā daļā vārti vairs netika gūti, lai gan labākā iespēja radās tieši RFS. T. Šimkovičs izpildīja lielisku piespēli tuvāk vārtiem Renāram Varslavānam, kurš savu iespēju neizmantoja.

Spēles protokolu, gaitu, statistiku, saistītos foto un video materiālus varat ērti atrast spiežot ŠEIT.

Video: