Spēlē ar FC Tobol – bezvārtu neizšķirts

14 februāris 2021

RFS treniņnometni Turcijā noslēgusi ar bezvārtu neizšķirtu pret Kazahstānas vicečempioni FC Tobol (0:0). 

Rīgas klubam tā bija jau trešā pārbaudes spēle četrās dienās, tikmēr Kazahstānas klubs Turcījā aizvadīja tikai savu pirmo maču.

Pirmais puslaiks noritēja ar Tobol komandas pārsvaru. Pretinieki bumbu pirmajā mača daļā kontrolēja 64% laika, taču tuvu vārtu guvumam bija tikai vienu reizi, kad neticamu reakciju nodemonstrēja un no vārtu stūra bumbu izvilka Vītauts Čerņausks.

RFS arī iespēja izcelties bija tikai reizi, kad pēc Darko Lemajiča piespēles no aptuveni 18 metriem pilnīgi brīvs sita Artūrs Zjuzins. Vārtsargs gan bumbu atsita.

Vēl pirmajā mača daļā jāizceļ arī nepatīkams gadījums – traumu pēc kontakta ar pretinieku guva Lukass Villela, kuru nomainīja Renārs Varslavāns.

Otrā mača daļa norisinājās pavisam savādāk. Nākamo 45 minūšu laikā Tobol vien pāris reizes tika pāri laukuma centram, bet izteikts pārsvars piederēja RFS. Pa vārtu stabu trāpīja Tomašs Šimkovičs, labas iespējas bija arī vairākiem citiem futbolistiem, taču šoreiz pārspēt pretinieku vārtsargu tā arī neizdevās. Pēdējā spēle Turcijā noslēdzās neizšķirti 0:0.

RFS pamatsastāvs: Čerņausks, Marešs, Savaļnieks, Lipuščeks, Jagodinskis, Micevskis, Šaričs, Villela, Šimkovičs, Zjuzins, Lemajičs.

 

 

Video: