Spēli ar “Kl Klaksvik” apkalpos Bulgārijas tiesnešu brigāde

6 jūlijs 2021

Zināma tiesnešu brigāde, kura apkalpos pirmo RFS spēli UEFA Eiropas Konferenču līgas turnīrā ar Fēru salu vienību “Kl Klaksvik”. 

Par mača galveno tiesnesi nozīmēts 38 gadus vecais Nikola Popovs (FIFA kategorija), bet viņa asistenti būs Georgijs Todorovs un Petars Mitrevs. Ceturtais tiesnesis – Stanimirs Trenčevs (visi Bulgārija).

N. Popovs ir iekrājis lielu starptautisko spēļu pieredzi. Pirmo reizi UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas maču viņš tiesāja vēl 2012. – 2013. gada sezonā. Kopumā viņam 10 spēles UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā, tāpat pieredze strādājot arī UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā, Pasaules čempionāta un Eiropas U-21 kvalifikācijas turnīros.

Pēdējo reizi uz starptautiskās skatuves viņš kāpa 2020. gada 17. novembrī, kad ar savu brigādi apkalpoja U-21 maču Eiropas čempionāta kvalifikācijā starp Maltu un Somiju. Sešas dienas iepriekš viņam nācās strādāt arī pārbaudes spēlē starp Francijas un Somijas nacionālajām izlasēm.

Mačs starp RFS un “Kl Klaksvik” norisināsies ceturtdien, 8. jūlijā plkst. 19.00 Slokas stadionā Jūrmalā. Biļetes uz spēli ir pieejamas ŠEIT.