Stugļa maģija: RFS izrauj dramatisku uzvaru pret “Liepāju”

23 septembris 2021

Tomašs Šimkovičs guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli pēc kuras 87. minūtē Elvis Stuglis ar galvu izrāva dramatisku RFS uzvaru pār “Liepāju” (2:1). Šādi noslēdzās pārceltā Optibet Virslīgs 17. kārtas spēle. 

Šis bija pirmais mačs, kurā RFS tikās ar “Liepāju” kopš brīža, kad par liepājnieku galveno treneri kļuva Nebojša Vigņevičs.

Viktors Morozs RFS pamatsastāvā, salīdzinot ar Rīgas derbiju kausa pusfinālā dažas dienas iepriekš, veica ievērojamas izmaiņas. Neskatoties uz to, RFS aktīvāk iesāka spēli, taču bumbas kontrole īpaši bīstamos momentos nepārvērtās. Tieši pretēji, 21. minūtē pēc Kriša Kārkliņa izpildītā stūra sitiena pie pirmā staba cīņu uzvarēja un bumbu vārtu tīklā raidīja Marko Simičs (0:1).

Ielaiduši vārtus mājinieki turpināja būt aktīvāki. 27. minūtē T. Šimkoviča soda sitienu atvairīja Krišjānis Zviedris, bet 32. minūtē pēc RFS kapteiņa asas piespēles soda laukumā neviens nespēja pielikt kāju un bumbu raidīt praktiski tukšos vārtos. Mirkli vēlāk bīstamu Artura Pika sitienu atvairīja K. Zviedris, bet puslaika pēdējā uzbrukumā no vārtu līnijas Žigas Lipuščeka raidīto bumbu uzsita liepājnieku aizsargs.

Pēc pārtraukuma RFS ļoti ātri panāca izlīdzinājumu. 47. minūtē Kevins Frīzenbihlers piespēlēja Andrejam Iličam, kura sitienu pretinieki bloķēja, taču bumba nonāca pie T. Šimkoviča, kurš savu iespēju garām nelaida (1:1).

Turpinājumā iespējas izcelties bija abām komandām, taču savu momentu realizēja RFS. Uz maiņu laukumā nākušais Elvis Stuglis tika sūtīts uzbrucēja pozīcijā un tieši viņš ar galvu pēc T. Šimkoviča piespēles guva uzvaras vārtus 87. minūtē – 2:1!

Spēles protokolu, statistiku, gaitu, saistītos foto un video materiālus varat ērti atrast spiežot ŠEIT.

Video: