T.Šimkoviča karjeras pēdējā spēlē – skaista uzvara Rīgas derbijā!

12 novembris 2022

RFS futbolisti pielikuši skaistu punktu vēsturiskajai 2022. gada futbola sezonai. “Optibet Virslīgas” 36. kārtā RFS pretinieku laukumā “Skonto” stadionā ar 1:0 (0:0) Rīgas derbijā pārspēja “Riga FC”! Uzvaras vārti Sedrika Kuadiu rēķinā.

No turnīra tabulas viedokļa RFS šajā spēlē neko nevajadzēja. Jau mačā ar “Liepāju” mūsu komanda nodrošināja bronzas medaļas, tikmēr “Riga FC” uzvara bija obligāta. Tikai trīs punkti šajā mačā “Riga FC” varēja nodrošināt Latvijas čempionu titulu, lai gan šādam scenārijam bija nepieciešams arī “Valmiera FC” klupiens Liepājā.

RFS šajā spēlē nevarēja palīdzēt diskvalificētais Kevins Frīzenbihlers, kā arī Stefans Paničs un Žiga Lipuščeks, kuri iedzīvojušies nelielos savainojumos.

Pirmajā puslaikā nedaudz aktīvāki bija mājinieki, kuriem piederēja bumbas pārsvars, taču kopumā daudz darba Pāvelam Šteinboram nebija. Puslaika vidusdaļā laba iespēja radās Emersonam, taču viņa sitienu no soda laukuma vidus atvairīja vārtsargs.

Otrajā pusē spēles gaita izlīdzinājās, bet par galveno notikumu kļuva Tomaša Šimkoviča maiņa. Tieši Rīgas derbijs RFS kapteinim kļuva par pēdējo spēli profesionāļa karjerā. Kluba prezidents Artjoms Milovs pussargam pasniedza RFS kreklu ar uzrakstu “Legend”, bet 2021. gada Virslīgas labākajam futbolistam stāvus pateicās ne tikai RFS, bet arī “Riga FC” līdzjutēji.

Simboliski, ka vien minūti pēc maiņas ar savu pirmo pieskārienu bumbu vārtu devītniekā eleganti raidīja Sedriks Kuadiu – 1:0! Tieši šis vārtu guvums garantēja RFS skaistu uzvaru ar 1:0. Sezona noslēgta trešajā vietā, tāpat šogad tika sasniegts kausa fināls un UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrs.

Šī bija fantastiska sezona. Paldies, ka bijāt kopā ar mums! Spēles foto galerija un visa statistika pieejama ŠEIT.